Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adhatom neki a bulátát,...

Meddig adhatom neki a bulátát, kukit, kölesgolyót. Stb?

Figyelt kérdés
8hónapos a fiam.Meddig fogyaszthatók ezek felbontás után?Vagy ezek akármeddig elállnak?Mert a fiam naponta 2-3db majszol el,szóval 1-2hónapig kitart egy zacskóval,addig nem romlik meg?
2011. márc. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem romlik meg ha a zacskot visszazárod.nálunk is ez a helyzet,nem tapasztaltam hogy megromlott volna,van hogy 2honapig is kitart
2011. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem romlik meg, csak jól zárd el a zacskót, ne maradjon levegős.
2011. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.Én átraktam a nagyját miután felbontottam egy ételhordós dobozba,igy az normálisan zár,nem szárad ki.De akkor jó ha nem romlik meg,igaz nem olyan"ropogós"mint frissen,hanem kicsit kiszárad,de úgyis szétmálik a szájába,neki mindegy:)
2011. márc. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!