Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is tortyog...

Más babájának is tortyog ilyen régóta az orra?

Figyelt kérdés

Most hat hós kisfiamnál november végén kezdődött.Aztán karácsonykor megbetegedett,mentünk az ügyeletre,addigra rendes náthás lett(Addig meg sem nagyon tudtuk állapítani,hogy pontosan mi tortyog).Aztán kigyógyult,de a tortyi maradt,amivel kapcs.ban a doki is csak találgatott:száraz levegő,esetleg allergia,amivel csak késöbb lehet foglalkozni,megnövekedett orrmandulák,amivel szintén...

Aztán újra náthás lett jan.-ban,miután ez elmúlt,a tortyogás maradt:(Elvittük fül-orr-gégészhez,aki Nasopaxot és szivatást ajánlott,mert erősen meg voltak duzzadva a nyálkahártyák.Ezt egy hétig kellett használni,de semmit nem javult!Most megyünk vissza újra.

Gyerekorvos most meg azt kérdezgette,hogy nem-e párologtatok túl sokat,vagy álljunk le egy kicsit a Sterimarral.De azt csak napi egyszer használom,és elvileg lehet bármeddig,nem?


2009. febr. 25. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a történet, sajnos. Nálunk végül az oldotta meg a dolgot, hogy oscillococcinumot kezdtem el én szedni, ez valszeg aktivizálta az én immunrendszerem és a tejjel átmehettek az immunanyagok a babába, mert kb 2 nap alatt elmúlt a náthája:)
2009. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ( 11 hónapos ) is szörcsög már vagy egy hónapja. Korábban is előfordult de akkor a tengerisós párologtatás megoldotta. Most én is oscilococcinumot adok neki és porszívózom az orrát, meg persze Marimer. Javít a helyzeten.
2009. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,de mi az az oscilococcinum?Recept nélkül kapható?
2009. febr. 25. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vok. Homeopátiás szer, recept nélkül lehet kapni, de a patikában biztos segítenek!

Teljesen ártalmatlan, nincsenek mellékhatásai.

2009. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!