Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabáknak miért a fenekébe...

A kisbabáknak miért a fenekébe dugják a lázmérőt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Ezt szépen megfogalmaztad!
2011. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
hova kellene szerinted? egyébként azért a popsiban mérik, mert ott lehet a legpontosabban, és ilyen pici gyerekeknél még számít nagyon a pontosság.
2011. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Erre én is kiváncsi voltam kicsiként. Anyu is mindig így mérte, közben majd meg fagytam, lázasan még jobban fázik az ember. Eltörni nagyobb eséllyel törik el popsiban, mint máshol, mert a baba izeg-mozog. Azért meg már ne dugják oda, mert pár tizedfokkal több lesz. Ha a baba lázas, akkor szájban, fülben, hónaljban mérve is lázas lesz, de elég ránézni sokszor...
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Szebben nem tudtad volna írni? Mondjuk, popsi.
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Mert a kisbabának nem tudod megmondani hogy tegye be szépen a hóna alá és maradjon mozdulatlan. De kis gondolkodás és rájöttél volna :)
2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Szájban a legrosszabb dolog,bármikor elharaphatja a baba a lázmérőt,és komoly baj lehet belőle.

A kicsiknek a popsiban a legjobb,mert így a legkönnyebb. Hónaljban már csak a nagyobb babáknál érdemes mérni,de ott is ha sokat mozog,elcsúszhat a hőmérő.

2011. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert a 0,5 C levonásával ez a legpontosabb hőeredmény, mivel belső hő, és nem befolyásolja semmiféle külső körülmény, hatás.
2011. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

A kerdes stilusat nem feszegetnem....

Hogy torik el a baba fenekeben a lazmero???

Az, hogy a regi higanyos lazmerot el lehet harapni ertem....es az teny, hogy veszelyes....de a fenekeben???

Masreszt kb 10 eve nem lattam higanyos lazmerot, csak korhazban.

Szerintem mar mindenki digitalist hasznal.

Hajlekony a vege ami nagyon vekony.Lanyomat nem erdekli ha megmerem a lazat popsiban, mert nem kellemetlen.

2011. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Hát ezt én sem értettem soha.

Én mindig hónaljba mérem neki születése óta.

Sztem ha lázas akkor mind egy hogy 38,5 vagy 38,7 a láz az láz.


Amúgy mi gond van a fenék szóval?Mert még ha segget írt volna, de a fenék??Azért mert babáról beszélünk muszáj becézni?

2011. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
a kérdés stílusával semmi gond,amiért baba nem hülye,hogy gügyögni kelljen neki és csak popsinak,popónak lehessen nevezni a hátsó részét.A fenék teljesen jó,ha segget írtál volna,az már gáz lett volna.Soha egyetlen egyszer sem mértem a fiam fenekében a hőmérsékletét.Mindig a hónaljában mértem.18 hónapos
2011. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!