Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ALOE VERA-t lehet adni 5...

ALOE VERA-t lehet adni 5 hónapos kisbabáknak napi rendszerességgel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost de szerintem nem.
2011. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En par hetes kora ota adtam a babamnak az Aloe Aktivatort, annyi cseppet, ahany kg-os volt. Hasgorcsokre nekunk csak ez hasznalt, de szem es ful problemat is megoldott 1-2 csep, 1 nap alatt. A doki tudta, helyeselte. Amikor piros volt a torka, akkor csak annyit mondott: Adjon neki anyuka 1-2 napig Aktivatort, s a nem lesz jobban jojjenek, irok fel valamit. Nem kellet mennunk.:)

1,5 eves kislany anyukaja.

2011. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan Just Nahrin-os cucc. Az anyósom szorgalmazza, hogy adjam a gyereknek aki 5 hónapos, de én nem merem adni neki csak azért, mert anyós azt gondolja, hogy jó neki.
2011. nov. 4. 17:33
 4/4 anonim válasza:

Nyugodtan adhatod neki :) az én kislányom állandóan felső légúti gyulladásokkal küszködött,de mióta issza a gélt( a Berryt) adom neki,mert vírus és baktériumőlő hatású, szinte beteg sem volt,vagy 1 napig tartott...mindenkinek ajánlom!


Hívatalos Forever tanácsadó

2012. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!