Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyuka tapasztalata...

Olyan anyuka tapasztalata érdekelne, aki 3 óránként etette már elég kicsi korától a babáját. Hogyan ment a 3 órakénti etetésre szoktatás? Mivel húztad az időt ha előbb kért enni? És ha sírt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Bocs,de ha előbb kér enni,akkor éhes, ha nem adsz neki, az nem tudom, miért jó.


Eza 3 óránkénti etetés, cak egy régimódi, hülyeség.

2011. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam születésétől kb 2 óránként szopizott nekem nem kellett erre rászoktatni ő magától rendszerezte így az etetést és nekem eszembe sem jutott kitolni az etetési időt és nemigazán értem miért akarod kitolni de ez a te dolgod :-) Szerintem várj és ez a dolog magától megoldódik
2011. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én babám magától állt rá a 3 óránkénti evésre. Nagyon hamar kialakult így a napirendünk,de nem tettem érte semmit megmondom őszintén, adtam volna neki előbb is ha kér,de csak ritkán fordult elő,hogy 2.5 óra múlva kért enni. Ő most 7 hónapos,és sok korabeli már kb. 4 óránként eszik,ő még mindig ragaszkodik a 3 óránkénti evéshez. Egyszerűen így alakult,de én örülök neki,mert ez így nagyon kiszámítható.
2011. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazából pár nap alatt megszokta, illetve erre állt be. Nem igazán kellett "húzni az időt", nekem fura is lett volna, ha ennél gyakrabban éhes. Na jó, azért rugalmas voltam, fél órából nem csináltam problémát, viszont legalább tudtam úgy kalkulálni, hogy kb. mikor lesz éhes.
2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minden szopás után mértem,hogy mennyit szoptak. Volt elég tejem,így kivártam a 3 órát( 5-10 perc eltérés lehetett). Csak akkor kaptak 2 óra múlva,ha előzőleg nagyon keveset szoptak. Néhány nap után kialakult a napirendjük. Később,volt,hogy 4 órahosszáig is aludtak. Ekkor persze nem keltettem fel őket,de tovább sem hagytam aludni.
2011. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves első


Azért írtam ki hogy tapasztalatot kérek, mert nem hozzá nem értő véleményt kérek.

Elárulom neked, hogy nem hülyeség, majd rájössz ha a babád fél óránként akar enni, és közben visít a hasfájástól, mert túleszi magát. Ne legyünk már okosabbak mint az orvosok.

2011. márc. 27. 20:29
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. márc. 27. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
én is 3 óránként etettem az első perctől kezdve. volt, h nem igazán tetszett neki, e általában nem volt gond :) ha netán hamarabb kért enni, adtam neki pár korty vizet. majd a doki néni mondta h álljunk át a 4 órára, nah hát azt nem bírtuk, mert akkor már naggyon visított volna.
2011. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma pont ezt mondta a doki, hogy akkor kicsi vizet adjak.

Remélem hamar rá tudunk állni.

Köszi

2011. márc. 27. 20:40
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Az első gyermekem igény szerint szopizott ,a második nem így fog az biztos ! Az lett a vége ,hogy óránként kért volna cicit és alig szopizott akkor ! A következő babámnál lesz rendszer az biztos és ahogy előttem írta valaki jobban lehet kiszámítani az időnket !Na meg az is biztos ,hogy a köztes időben teát fog kapni a drágám ,mert 6 hónaposan fogalma nem volt a cumisüveghez a sok "okos " vélemények miatt ! Aztán nyáron meg győztem itatni valahogy ,sehova nem tudtam elugrani ,még csak 1 bevásárlásra sem ! Ez a mai divat egy hülyeség !
2011. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!