Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerült leadnotok a...

Hogy sikerült leadnotok a szülés után a felesleges kilókat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Atkins diéta 8 hónap alatt -22kg
2011. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szülés után sehogy. :(

Szoptatás alatt is jöttek fel a kilók.

Mióta nem szoptatok, azóta lassan megy lefelé, nemrég pedig elkezdtem szedni a búzafű kapszulát, ez is jó!

2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Heti 3x edzés (kardio plusz hátam miatt gyógytorna) és fehér liszt mentes diéta (sok zöldség és fehérje). De nekem csak 7 kg-ot kellett leadnom.
2011. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt fogytam. Szoptatás alatt meg szépen visszajött. És lusta vagyok bármihez is jelenleg. Gratula a kitartó anyukáknak. 10 kg-ot kellene ledobnom. Van csokis diéta? :))
2011. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam semmit, ettem ugyanúgy, nem tornáztam, mégis lejött a felszedett 18 kilóból 15. Már a terhesség előtti nadrágjaimat hordom, és fél éves a lányom.A szoptatás rám úgy hatott, hogy fogyasztott.Nagy energiát vesz el általában az anyáktól a tej előállítása.De a leginkább a gyerekem körüli ugrálásba fogytam bele.Volt egy pici idegeskedés is: jól csinálom -e?Eleget hízik -e? stb..És sokszor csak úgy belapátoltam sietve a kajámat, mert amikor eszem, 99 %, hogy sírva fakad valamiért.Ennek az az eredménye,hogy sietek, gyorsan eszem. És sokat kell vele foglalkozni, törődni.Ugrálok eleget, mindenféle edzés nélkül is.Viszont ugyanannyit eszem, mint terhesen, és semmit nem vonok meg magamtól, amit megkívánok.Tegnap pl. aranygaluskát vacsoráztam.
2011. márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is lement magától a nagyja, 5 hónapja szültem, 3 kg plusz van még, így vagyok 57kg, még szoptatok. Nekem nem is a kilók leadásával van bajom, hanem hogy megváltozott az alakom. Na azt csak kőkemény tornával lehet újra rendbe tenni, de ezt csak szoptatás után, mert mikor elkezdtem a Kicsim nem akart szopizni, megváltozott a tej íze.
2011. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én most Rubint Réka dvd-ire tornazom valamint az update szerint probalok etkezni (nem eszek lisztes dolgokat, kenyeret,suriteshez kukoricakemenyitot hasznalok, cukor helyett edesitoszer es betartom az idokorlatokat) 9 kilotol kellene megszabadulnom.osszesen 20 kilot hiztam.szules utan lement 6 utanna 4 a szoptatas alatt.a tornat meg csak 3 hete kezdtem el azota kb 1 kg ment le de megfogadtam h nem nezegetem a merleget allandoan.kitarto vagyok es addig nem hagyom a tornat meg a dietat abba amig le nem megy 9 kg :)
2011. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14 kg-t hiztam a terhesség alatt (54kgról 68-ra), 10 kg-ot a kórházban hagytam, a 4 kg plusz meg 2 hónap alatt lement. Én is rubint Réka tornáit csinálom itthon, nagyon szeretem, terhesség előtt is csináltam, most 2 kg-al kevesebb vagyok, mint terhesség előtt. :)
2011. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szoptatok meg mindig es mar csontsovany vagyok! alig 47 kg. decemberben voltam 55. (jul 31en szultem, decemberig 55 voltam kb, azota csak fogyok)
2011. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nekem egymás után jött a két gyerkőc, a második szülés után 1 évvel már a két gyerek előtti farmerjaimat hordtam. 164 centihez voltam 55 kiló. Nem tettem érte semmit, szoptattam, játszótérre jártam, volt, hogy úgy emeltem a sportbabakocsit a benne ülő kicsivel, hogy közben a hátamra volt kötve a nagyobb.

Aztán elkezdtem dolgozni: ülőmunka egész nap, este amikor hazamentem a gyerekekkel kellett foglalkozni, mire minden elcsendesedett akkorra farkaséhes lettem. Mozgás nélkül este 10kor hatalmas adag kenyerek belakmározása hamar meglódította a mérleget. Most 67 kiló vagyok és sehogy se megy le. Igaz, túl sokat sem tudok tenni érte, mert egész nap ülök, este pedig leckeellenőrzés, mosogatás, stb.

2011. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!