Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Ha maradt szülés után...

Csajok! Ha maradt szülés után pár felesleges kiló és a szoptatást is abbahagytátok már, neki mernétek fogni ennek a méregtelenitős fogyásnak?

Figyelt kérdés
Irjatok légyszi véleményeket.
2010. ápr. 6. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyiknek?
2010. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, mikor szültél! Ha kb 8-10 hónapja, akkor megpróbálhatsz ilyen kúrákat, de csak fokozatosan!
2010. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ó de tökfej vagyok a linket meg nem tettem oda,bocsi:-)

Ez lenne az:

[link]

2010. ápr. 6. 11:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy 7 hós a fiam,most választja le magát a ciciről és gondoltam utána ki kellene próbálni. 5 kg-tól szeretnék megszabadulni és ez főképp a derekam tájékán van.
2010. ápr. 6. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozgással jobb eredményt érhetsz el és még boldogabb is lehetsz, az endorfin miatt. :) Én is hét hónapja szültem és ha nálunk is úgy alakul, akkor ezerrel elkezdek majd sportolni. :) Bár egyenlőre ez még arébb van, mert imád szopizni. :)
2010. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nem csak a fogyás miatt szeretném kipróbálni hanem eleve a méregtelenités miatt,hisz sem a terhesség sem pedig a szoptatás alatt ilyesmit nem lehet és szerintem ennyi hónap után rámférne csak nem tudom nem veszélyes ez hogy semmi kaja?
2010. ápr. 6. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mernék. Sztem diétával és mozgással lehet hatékonyan fogyni, méregteleníteni pedig lehet másképp is. Igyál sok vizet, esetleg valami méregtelenítő lötyit, pl asszem a céklalé is méregtelenít. És menj el egy masszázsra, fellazítja a lerakódásokat és méregtelenít is.
2010. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ovakodj a mindenfele reklambogyoktol! Szaunazz, igyal sok folyadekot es mozogj.
2010. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!