Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után hogyan szabadultok...

Szülés után hogyan szabadultok ill. szabadultatok meg a felesleges kilóktól?

Figyelt kérdés

Nem lenne még olyan sürgető a fogyókúra,de borzalmasan fájnak a térdeim,nem bírják a súlyomat.Vmi nem agyonsanyargatós fogyókúra érdekelne.

Köszi előre is a válaszokat! :)


2009. okt. 26. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre tudok válaszolni (hogy nálam hogy volt),de fogyókúrát nem tudok javasolni.

Az alapsúlyom 50 kg volt.75 kilósan mentem szülni, 69 kilósan jöttem haza. Most volt 5 hós a kislányom, és 56 kiló vagyok. Lementek a kilók,bár nekem sajnos hamar elment a tejem, kb 3 hós korban,addig nem igazán ment le semmi de utána aztán gyorsan megindult.

Már nem akarok 50 kiló lenni, de még 4 kilótól megszabadulnék. De ez már az a maradék,ami mozgás nélkül nem fog lemenni.

Hogy mit csinálok? Nem eszek.De azért nem eszek, mert egyszerűen elfelejtek. Van hogy délután 4kor jut eszmbe,bedobok pár falatot és kész.

Nem ez a legjobb módszer,de nálam így volt.

Kitartást és sikereket kívánok.

2009. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve szültem, 20 kg-mot szedtem fel a terhesség alatt és 5-6 kg még mindig nem megy le. Pedig nekem elég sürető lenne, mivel egyetlen régi normális nadrágomat sem tudom felvenni.

Most elhatároztam, hogy bár nem drasztikus, de egy normál fogyókúrába belekezdek. Nem eszek este már, és napközben semmilyen cukros nasi szóba sem jöhet. Kerülöm a pékárukat is. Egy kicsit több mozgást is tervezek...:)

Talán karácsonyig lecsúszik valahogy.

2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoptatással ment le.

Én abban hiszek, hogy sok folyadék és napi legalább fél óra mozgás, kiegyensúlyozott étrend.

De mindenkinek más válik be.

2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!A terhesség alatti kilókat szinte már le is adtam,amikor hazajöttünk a kórházból.Előtte híztam nagyon sokat,volt három vetélésem és bánatomban csak ettem és ettem és ettem.Plusz 20 kg van rajtam,a terhességek között soha nem mertem fogyókúrázni,mert mindíg az volt előttem,mi van ha most sikerül végre a terhességem.És lás csodát,negyedjére sikerült.4 hónapos a kis drágánk,sajna már nem szopizik ezért gondoltam hogy elkezdhetnék fogyizni.Bár salátát én se bírnék enni.A nadrágjaim nekem se jók,tegnap vettünk kettőt is,ami 44-es méretű!Nem akarok egy szexbomba lenni,hiszen elsősorban ANYUKA vagyok már végre én is!De jó lenne tetszeni újra önmagamnak és persze az én drágámnak is.Bíztam én is a hosszantartó szopizásba,de sajna nem volt szerencsénk,hamar elemnt a tejem.
2009. okt. 26. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem volt, nekem híznom kellett mikor kijöttem a kórházból.
2009. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 25 kilót híztam (nagy része víz volt) a terhesség alatt.

15 a szülés után azonnal lement, aztán az első pár héten még 4, és most hat kilóval küzdök már hónapok óta.


Iszonyúan lassan mennek le!

Nekem is azért lenne sürgős, mert egy számmal nagyobb vagyok, mint a régi ruháim, és nem akarok ruhatárat cserélni!

8 hónapja szültem, egy hónapja kezdtem szétválasztó diétát, és heti egyszer edzőterembe járok.

Eddig másfél kiló ment le, nagyon kínkeservesen.


Pedig a terhességem előtt elég volt pár nap böjtöt tartanom, és hipp-hopp lemászott rólam a pár kilós vándorfeleslegem... :-((((


Ja, és a hasam az egyáltalán nem hajlandó összébb menni már hónapok óta! (császáros voltam, nem tudom ez befolyásoló tényező lehet-e, de nagyon elszomorít)

Pedig hasizmoztam egy időben kegyetlenül, de már nincs rá időm. Közben megtanult a manó kúszni, majd felállt, és most már mászik, szóval vége a jó világnak, a nyomában kell lennem, ha fent van, mert döbbenetes mutatványokra képes gondolkodás nélkül... :-)

2009. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

32 kilót szedtem fel terhesség alatt, 16 ment le a szüléssel, a másik 16 rajtam maradt. 8 hónapig szoptattam, most már nem kell a lányomnak a cici. Egy dekát nem fogytam a szoptatással pedig bíztam benne hogy majd lemegy de semmi.

Én szűz teát iszom, 1 hónap alatt lement 4 kiló, szülés előtt attól fogytam 20 kilót, de persze diétézni is kell mellette.

Próbáld ki hogy reggel megeszel 1 joghurtot 1 zsemlét vagy kiflit sajttal sonkával és 1 pohár szűztea. Ebédre 1 szelet csirkemell vagy sovány hús bepácolva kisütve saláta paprika paradicsom uborkából, vagy különféle főtt zöldségek a babának úgy is főzöl lassan :)

vacsorára pedig gyümölcs. Szűztea

2009. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10 kilot hiztam, es mar mikor hazajottem 3 kilo plusz volt csak rajtam. Aztan egy ket het alatt, ugy hogy eszre sem vettem lemeny az is. 58 kilo vagyok mint a terhessegem elott es a magassagom 177. Szerintem ez szemelyfuggo, hogy ki mennyit hizik es hogy tud lefogyni. En nem fogyoztam es nem is tornaztam, mert nem volt idom.De az is lehet , hogy a szoptatas is fogyaszt, ezt mondjak, en azert annyira nem hiszek enne.

Probalj este 6 utan ne enni es egy kicsit mozogni, baba mellett gondolom ugyis mozogsz egy kicsit. Igyal sok folyadekot.

Jo babazast kivanok neked.

2009. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Jó babázást mindenkinek!
2009. okt. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!