Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának mit lehet...

Tápszeres babának mit lehet inni adni, ha a vizet nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Nem akarom mindig táppal tömni mikor csak szomjas.

2 hónapos.


2009. febr. 25. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
patikában lehet kapni mecsek babyteát.én is ezt adtam,a védőnő javaslatára kis cukorral,ami jó székrekedés ellen,ugyanis a tápszeres babáknál az hamar bekövetkezik.
2009. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mecsek baby, vagy édeskömény teát. Próbáld először üresen, én is csak így adom a kislányomnak, nincs baj a székletével, pedig tápszeres, 1-2x volt, hogy nem kakilt, akkor langyos kamillateát adtam neki, azt is üresen, és hatott.


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó teát is kaphat. De amit biztosan az a Rooibos tea ( vörös). Édeskés ize van, erősiti az immunrendszert meg még sok jó tulajdonsága van :)
2009. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Mecsek Baby teát már beszereztem. És ti hogyan adjátok neki? Mármint miben? Én egyszer még régebben megpróbáltam cumisüvegből, de nem igazán akartam elfogadni mikor megérezte, hogy ez nem olyan, amit várt! Kiskanállal ment, de úgy beesteledik mire egy tisztességes adagot megiszik! Azért próbáljam a cumisüvegből? Nektek egyből elfogadta? Hány napig adhatom oda neki a lefőzött teát, ha nem issza meg mind?

Köszi a válaszokat előre is!

2009. febr. 26. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok.mindennap frisset készíts,mert a benne lévő kamilla miatt hamar rossz ízűvé válik,és beopálosodik.Én cumisüvegben adtam,szerette,és tisztességesen itta :) szerintem próbáld ki ismét a cumisüveget,ha nagyon nem szeretné,akkor csőrős poharat használj.kanállal tényleg húzós,ráadásul nem iszik belőle úgy eleget.
2009. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja,és van olyan cumisüveg,ami majdnem olyan mint a csőrőspohár,van 2 oldalt fogantyúja,jól megtudja fogni.még ezt tudnám javasolni :)
2009. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pardon,látom még csak 2 hónapos...
2009. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a segítséget! Mindenképpen megpróbálom! Remélem elfogadja!

További szép napot!

2009. febr. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!