Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre mit kérjünk?

Keresztelőre mit kérjünk?

Figyelt kérdés
A fiam 4 hós lesz, amikor kereszteljük. A keresztszülők kérdezték, mit vegyenek, de épp semmi praktikus ötletem nincs... Szerintetek mire lesz szükségünk? Olyat szeretnék, ami hosszú távon kihasználható, de nem kerül horribilis összegbe... Tippek?
2011. márc. 28. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

mi pihenőszéket kaptunk a keresztszülőktől. ebben etetem pürvel a babám, meg ebben melletünk tud ülni, amikor mi a konyhában vagyunk.


de jól jöhet autósülés, vagy játszószőnyeg, hálózsák, fürdős játékok....

2011. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kislányom a fülbevalót kapott,lányoknál általában ez szokott lenni a "divat".Fiúknál már más a helyzet.Én ágyneműt avgy ilyesmit kérnék amit még évekig használhatsz és mindig elmondhatod,hogy ezt keresztanyáéktól kaptad :)
2011. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Babatakaró, névvel hímezve, esetleg törölköző,fürdőlepedő.


[link]


Hinta:


[link]


Vásárlási utalvány:


[link]

2011. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keresztszülőnek keresztelőkor nálunk arany ékszert illik adni plusz fizeti a szertartást (adományoz). Lányunk fülbevalót kapott, fiunk nyakláncot. Más családtagoktól ruhákat, játékot kaptak, bár nem vártuk abszolút. Én nem használati dolgot kérnék, mert az nem marad meg emlékbe, de ha Ti így gondoljátok, akkor tényleg az autósülés, játszószőnyeg, etetőszék jó ötlet.
2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ékszernek egyáltalán nem örültem volna a fiam keresztelőjén, mert eszembe se jutna karláncot és ilyesmit ráadni.

Még egy kis pénz elhelyezése is jó ötlet lehet, amihez vagy 14 vagy 18 éves kora körül hozzájuthattok, addig amikor van rá lehetőség, lehet hozzá tenni.

2011. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk előkéket,étkészletet,szobahintát,ruhát,játékot.
2011. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

pihenőszék, szobahinta - ezeket a baba is szereti. De van még "hasznos" kategóriájú ötletem: hidegpárásító berendezés (jön a kánikula...), infralámpa, felfújható kismedence nyárra (addigra úgyis megtanul ücsörögni), ha még nincs akkor egy digitális fényképezőgép (alapabb modell pár e ft). Vagy ha jóban vagytok az ajándékozóval, akkor olyasmikat is meg lehet beszélni, hogy fessétek ki közösen mesefigurásra a szobáját, vagy adjátok rá össze a pénzt és csináltassatok egy fotósorozatot valami profival.

Mi egyébként erre költöttük a keresztelős pénzeket, és merem állítani, hogy minden fillért megért, gyönyörű képek születtek.

2011. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Építőkocka, készségfejlesztő játékok, tricikli, medence.

Nézz szét neten játékáruházakban és meríts ötletet.

2011. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mesekönyvet vettem. Klasszikust. Népmeséket. Míg kicsi, addig anyuka olvas, ha nagyobb lesz olvasgathatja maga is.
2011. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!