Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyugtalan a babája ma?

Másnak is nyugtalan a babája ma?

Figyelt kérdés
kicsit ki vagyok csajok ,az előbb egy óra ringatás után feladtam egyszerűen nem akar aludni csak nyűgösködik kissé ...ki vagyok már borulva Ma tőle 6.5 hónapos anyuka
2009. febr. 25. 16:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Ne is mondd!Elkezdett szörcsögni az orra is,és ma semmi sem jó,még jó,hogy de. a babakocsiban aludt.Kitartás sorstársam!!!!!!!!
2009. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
már alig várom hogy haza jöjjön a párom már én is hisztizek nem csak a gyerek:)húúúúúúúúú kikészít egyszerűen semmi nem jó altatás közben is küzd kapálózik....9kiló szóval ááááááá:)))neked is kitartás
2009. febr. 25. 16:27
 3/28 anonim ***** válasza:
Na akkor nem vagyok egyedül!!!!! Most bealudt a drága kb 5perce.... reggel 7:30óta fenn van sehogy se jó, kétóránként 130-at bever, két kaja között meg egy kis tea. Tegnap ugyan ez volt. Szörcsögni mi is szörcsögünk, pedig porszívóztam is a nóziját. Tegnap ugyan ez volt. Pisi, kaki volt, pocak nem fáj, volt játék, dajkálás, levegőzés.... 2,5hós. Fogyókúrának mondjuk nem rossz.... de már kezdek bekattanni.
2009. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, mi 6,5kilók vagyunk, de a hátam már tropa. A 9kilót hogy bírod???? Kripli leszek mire 1éves lesz a kölök....
2009. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
minden este megmasszíroztatom apával +árnika krém hatásos:)már olyan sok ringatás leszoktatást olvastam ilyenkor felmegy a pumpa és elgondolkozom rajta csak sírni nem hagyom úgyhogy ringa-ringa:)meg őrület..vajon 15 évesen is ringatnom kell???:)))olyan jó olvasni hogy nem csak én vagyok kikészülve néha lelki ismeretfurdalásom van de hát elfogy a türelem egyszer...
2009. febr. 25. 16:37
 6/28 anonim ***** válasza:
Ma ez egy ilyen nap,nálunk már éjjel elkezdődött,ringatom (12kg)kedzek hasonlítani a fekete lacira....:-(((((
2009. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
ááááááá 12 kiló szegénykém mi van ma szerintetek?
2009. febr. 25. 16:41
 8/28 anonim ***** válasza:
(12) újhold van,de nem tudom ez mit befolyásol?
2009. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én csak csendben merek megszólalni: az én babám ma nagyon nyugodt, nagyokat alszik, pedig általában sokat van fenn napközben. Bár tegnap kapta meg a 2 hónapos oltást, talán az ütötte ki egy kicsit.
2009. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
16.50es Jól teszed hogy csak csendben szólsz:))ismeretlenül is utállak:)))persze csak vicceltem irigyellek a kis tündéredért:)nekem ördögfiókám van:)
2009. febr. 25. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!