Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudjam elerni hogy 1...

Hogy tudjam elerni hogy 1 honapos babam anelkul is ellegyen, hogy kezben kelljen tartani?

Figyelt kérdés
Mar szinte semmit nem tudok csinalni, mert a kisfiam csak akkor nem sir ha olben van, eleg sokat van ebren, csak akkor tudok tenni-venni egy kicsit ha alszik. Ti hogyan oldjadok meg?
2009. febr. 25. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lassan meg fog változni, az első egy-másfél hónap sajnos ilyen. Mi másfél hónapos korában vettünk egy ülcsit, lehet dönteni szépen (még ülős pozícióba nem szabad rakni, csak ha már tényleg ülni tud), abban elvan a kicsi, és mindig abba helyiségbe viszem, ahol én is vagyok (nappali, étkező stb.). Mi most három hónaposak leszünk lassan, és az ülcsi nélkül nem is tudom, mihez kezdtünk volna eddig is. Jó babázást!!!
2009. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hasfájós?nekem is így volt rengeteg türelem esetleg hordozó kendő bab zene..
2009. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bab zene=baba zene:) ja igen pihenő szék is jó megoldás kicsi ideig
2009. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az első két hónap ilyen, sajnos

egyre könnyebb lesz ahogy a baba nyitott lesz a külvilágra, felfedezi a dolgokat, kezét, lábát és azt veszed észre h már egyre többet van el egyedül, kitartás, türelem, élvezd h sokat lehetsz vele, ezek visszanemtérő pillanatok

2009. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első 6-8 hét nálunk is ilyen volt. Kb 7-8 hetes lehetett, amikor megváltozott és nappal 4x1-1,5 órát aludt magától.

Kitartás!

2009. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek se hagyjam sirni?

Mert a rokonoktol mindig ezt hallom hogy kell hagyni sirni, majd abbahagyja, mert kesobb csak rosszabb lesz.

2009. febr. 25. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne hagyd sírni, neki még rád van szüksége. Fontos az érzelmi fejlődése miatt, hogy szeresd, s ne hagyd magára, amikor veled szeretne lenni.

Én sem hagyom sírni az 5 hetes babámat 5 percig sem sírni, s nem hagytam egyik gyerekemet sem! 4 gyerekes, gyógypedagógus

2009. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem hagynám sírni, hisz azért sír, mert valamit szeretne. Ő még másképpen nem tud jelezni neked. Olyan pici még és szüksége van rád. Ez tényleg ritkulni fog, mert mikor picit nagyobb lesz már érdekelni fogják a színes játékok, amit nagyon sokáig is képes lesz nézegetni nélküled is. Ezt a néhány hetet meg igazán ki lehet bírni, hogy semmi másra nincs időd, hisz ez édes teher és egyetértek az előttem szólóval, hogy ezek vissza nem térő időszakok.
2009. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd sírni! Ő még nem azért sír, mert "hisztizik", vagy mert nincs jobb dolga. Hanem azért, mert valami baja van, valamit szeretne. Poci fájás, bent ragadt büfi, éhség vagy irritáló pelus. Tehát szüksége van rád, hogy gondozd, törődj vele. Szerintem nagyobb korában jön el a hisztisebb időszak, akkor lehet próbálkozni ilyenkor egyedül hagyni, hiszen meg kell tanulnia megnyugtatni magát.
2009. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!