Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg 13 hónapos...

Hogyan tanítsam meg 13 hónapos fiamnak, hogy egyedül is ellegyen legalább egy fél órát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!3 gyerekem van nekem az vált be hogy minden nap ugyanabban az időben voltak"egyedül".11hós a kicsi,reggel kelünk ő szopizik az ágyamban aztán játszunk kicsit.Utánaanya kávézik egyet cimszóval beteszem az ágyába pár játékkal,kb 10 percig elvan igy.Reggeli előtt mig a középsőt oviba viszem beteszem a szobájába(rács van az ajtón,kilát,de nem tud kijönni)kicsit elvan.délután már hangulatfüggőbb,ha látom elvan hagyom.A játékaiból mindig elteszek 1-2db-ot hogy legyen ujdonság igy könnyebb lekötni.Nálunk az a baj ha meglát jajgat utánam,és kitartó a lelkem:)
2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár még csak egy fiam van, mi is így csináljuk mint első. Pici kora óta reggeli után irány a járóka, bekapcsolok valami zenét, és 30-40 perc 'önálló foglalkozás' következik.

Nagyon ritka, amikor nem bír ki ennyit, szerintem már megszokta, eljátszik, táncol, énekel, kidobálja a játékait stb.

Én ezalatt beágyazok, tusolok, odakészítem az ebédet.

Utána séta, ebéd, mese, alvás.

Du. 4-től 8-ig uzsi, játék, vacsi. Ekkor többnyire mellette vagyunk, de szoktunk együtt teregetni, ágyat húzni, zoknit párosítani stb. Persze így minden háromszor annyi ideig tart, de neki jó móka, én meg élvezem, hogy egyre ügyesebb.

2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ennyire vágynék én is.mert ha lenne délelőtt ennyi időm,már jó lenne.mert délután nálunk is alvás van,aztán séta kint,uzsi,játék,majd fürdés és alvás.
2011. jan. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!