Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a morzsolgatókendő?...

Mire jó a morzsolgatókendő? Szeretik a babák? Érdemes venni egy 3 hós kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok baba azzal alszik. Kellemes tapintása van, jó puha, hozzá lehet bújni, meg lehet markolni. Nyálkendőnek is nevezik, szeretik a szájukba is tömszködni.

Én nem vettem lányomnak, szomszéd fiúnak van, csak azzal hajlandó aludni-ezért érdemes kettő egyformát venni a mosás miatt.

2009. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém szereti, de uncsitesója rá se tojik. Ez babafüggő! :)
2009. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én vettem egyet, de nem használja a kisfiam.
2009. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk, de nem érdekelte a lánykámat. Viszont ajándékba vittünk, és ott szerette a baba.
2009. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 5 hónapos kislányomnak egy sima textilpelus a "morzsolgatókendő". :)
2009. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi rongyinak hívjuk, szereti a gyerek. Viszont ha veszel, arra készülj fel, h lehet, h annyira ragaszkodni fog hozzá, h kimosni se igen fogod tudni. Én ennek okán gyorsan vettem még egy uolyat. Így lehet cserélni és nem veszi észre. :)
2009. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van morzsolókendő. De engem zavar amikor ezeket a szöszös dolgokat veszi a szájába! Nem lehet tőle baja?Mármint a szöszöktől!
2009. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is van: kb. két hónaposan vettem neki, aztán minden altatáskor odaadtuk neki. Mostanra ez szinte Pavlovi reflexszé alakult, ha álmos, már keresi, és vele alszik el.
2009. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!