Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjam a reggelit, ha...

Mikor adjam a reggelit, ha olyankor már szundi idő van?

Figyelt kérdés

7kor szopizik, majd 9től alszik. Ha 8kor adnám, lehet nem lenne annyira éhes. vagy mégis? vagy ne is erőltessem? az ebéd meg az uzsi már beilleszkedett jól a napirendünkbe.

6,5 hós baba


2009. febr. 25. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szopi után közvetlenül!
2009. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha alszik nem éhes! Amint felébred kináld meg, de ha túl közel van az ebédhez, csak egy picit kapjon.

Nekem anno a védőnnő(!)szörnyülködött azon, hogy 9kor reggelizik a gyerek. Azt mondta keltesem fel. Mire én elküldtem a p..ba. Azóta nem áll szóba velem. Még picike, egy kicsit igazodj még az ő napirendjéhez, 1évesen már úgyis a családhoz "idomul" ő is.

2009. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából azt látom, hogy nem éhes,elég neki a reggeli tejci. 11kor úgyis jön a következő adag. Azt olvastam, hogy 1 éves korig nem "kell" a reggeli (szopi után), csak a déli főzi meg a du-i uzsi. Akkor sztem nem erőltetem. Délben úgyis annyit eszik, hogy csak !
2009. febr. 26. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!