Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emlékszik majd rám ennyi idő...

Emlékszik majd rám ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Bébiszitter vagyok, és olyan lehetőségem adódott hogy visszamegyek az előző családomhoz, még fél évre. Már korábban is dolgoztam ott félévet. 2 gyermek volt egyikük 2 és fél éves volt amikor ott kezdtem másikuk 1,5 hónapos, mikor eljöttem a kicsi 7,5hónapos volt a nagyobbik akkor múlt 3 éves.már mindketten nagyon ragaszkodtak hozzám. 5 hónap lesz hogy nem láttak engem mikorra visszamegyek hozzájuk, szerintetek emlékezni fognak rám mindketten? Interneten keresztül(skypeon) elkezdünk majd beszélni ahol láthatnak is, nem tudom, kicsit tartok tőle hogy majd milyen lesz mert ilyen nem volt még hogy egy családhoz igy visszamenjek..23 L
2011. márc. 29. 19:56
 1/2 hellsing71 válasza:

A fiam szeptemberben, nem egészen 4 évesen látta utoljára a korábbi óvónénijét, és pont ma találkoztak újra. Nagyon örült neki, azonnal és messziről felismerte.


Ha tippelhetek, a nagyobbik simán emlékezni fog rád, a kicsi nem.

2011. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én bölcsis nevelőnő vagyok. a kisebb gyerekek 2 évesek nem emléxenek rám, félnek tőlem. a nagyobbak 3-4 évesek jönnek és mesélnek, h ú ez meg az történt, meg itt meg ott voltak, ha bemegyek vmiért :) 1 éve jöttem el szülni talán 2X voltam bent. nagyon sajnáltam a kicsiket mert ők voltak az enyémek, és majdnem sírtam mikor bementem és csak néztek és mikor köszöntem odamentem ők elutasítóak voltak ,mikor előtte nem bírtam levakarni magamról őket... hát sajna a kicsi nem valószínű, a nagy lehet... bár azt kívánom mind2en emlékezzenek!!!!!
2011. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!