Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám azért nem alszik...

7 hós babám azért nem alszik éjszaka mert állandóan keresztbe fordul, izeg-mozog a kiságyba és sokszor "beszorul". Tehetek valamit hogy ne csinálja ezt és ne keljen fel óránként emiatt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ezt csinalta a 4 hos aprosagom. A doktorno azt mondta hogy tekerjek fel egy furdolepedot es bolcso alakba rakjam a popsia ala. A ket kis kezenel van a vege. Amiota igy van nem tud elfordulni we vegigalussza az ejszakat.
2009. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Az én babám 5 hónapos és mi is ezzel a problémával küzdünk. Mára már rendeszeresedett, hogy éjjel többször felébred, mert vagy keresztbe fordul, vagy átfordul, vagy a fejét nyomja az ágyhoz...

Mivel ő hason alszik, nem lehet "kiékelni". Szívesen vennék én is tanácsokat...

2009. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem,az utolsót én irtam...Szintén 5 hós hasonalvó a bébi,és egész éjszaka vándorol.Szerencsére nem kel fel,vagy visszaalszik,mert nyöszörgést hallok.A lényeg,hogy túrázik egész éjszaka,és reggel jön a meglepi,hogy hol van.....
2009. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4hós babám is egész éjjel kúszik,mint egy kommandós. Hajnalban arra kelek,hogy csattog a feje a kiságy végében:) örüljünk,hogy ilyen kis aktívak,tuti nem lesz gond a mozgásfejlődéssel!
2009. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van szoptatós párnád, esetleg azt a rács mellé rögzítheted. Igaz, hogy így kisebb a helye és csak az egyik oldalon van, de a másik oldalon talán a rácsvédő segít. Én is most kísérletezek, hogy megakadályozzam az éjszakai vándorlást :)
2009. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt csináltam hogy a kiságy egyik felébe tettem hajtogatva takarót, a mási felébe egy hosszúkás plüssállatot így kisebb a helye és nem tud elfordulni. Születése óta így csináljuk. Volt 1-2 nap hogy elvettem ezeket mert már elég nagynak gondoltam de vissza kellett tenni mert teljesen keresztbe fordult reggelre és nem aludt olyan jól. Három hónapos baba anyukája
2009. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!