Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltél bevállalni a...

Nem féltél bevállalni a második babát?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű egészséges kisfiam. Gondolkodunk a kistesón is, de rettenetes félsz van bennem, hogy mi lesz ha esetleg betegen születik... Tudom hogy nem szabadna ilyeneken gondolkodni, de mégis nem tudom kiverni a fejemből. Így is boldogok és elégedettek vagyunk, de nem bánnánk a tesót. Viszont félek hogy esetleg rosszabb helyzetbe kerülhetnénk, mint így ha megállunk egy babánál.

Az elsőnél is nagy félelmem volt hogy minden rendben legyen...


2011. márc. 30. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat sem féltem bevállalni. Miért ne lenne egészséges? Nem lesz boldog életed ha mindenen ok nélkül parázol.
2011. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, sajnos én is ilyen "paramamai" vagyok mint Te 16 hetes és állandóan teker az agyam valami negatív dolgon:-( sajnos tudom ez nem jó azt is tudom mit kellene tennem a pozitív gondolkodásért és ismerem a vonzás törvényét és mégsem tudok ellene tenni...szörnyen hatalmába tud keríteni, az első terhességem is végig paráztam. Van egy gyönyörű kisfiam, és most megint izgulok, hogy minden okés legyen!
2011. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden gyerekemnél volt bennem aggodalom, de azt gondolom, ez normális is. Ettől függetlenül most várom az 5.-et. Én úgy érzem, ez a fajta aggodalom magában kevés ahhoz, hogy az ember lemondjon arról, hogy több gyereke legyen.
2011. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is annyira féltem,hogy genetikai tanácsadásra mentünk a párommal.Egészséges és már 9 hós rosszcsont.
2011. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En nagyon felek de mas okok miatt. Attol tartok fizikailag nem birnam, foleg az elso heteket. Nekem nagyon nehez volt a kisfiammal. Pedig anyagilag sem lenne gond, meg helyileg sem mert eleg nagy a hazunk de megis parazok. Nem tudom elkepzelni hogyan tudnek ennyi fele szakadni mikor most sincs egy perc szabad idom sem es igy is sokszor semmivel sem vagyok kesz. Ugyhoyg en ilyen gyava beszari gondlokodasu vagyok es maradunk ez 1 gyerkocnel.

Pedig edesanyam nagyon igazat mondott. "Nagyon jol gondold meg lanyom mert az ido szalad es ezzel az eselyed csokken, nem lesz ott neked orokre. Vagy elsz most a lehetoseggel vagy kesobb megbanod". :(

2011. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!