Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37. hétre született a babám,...

37. hétre született a babám, enyhe IUGR-el, terhességi toxaemia miatt,2330 gr-al, és 46 cm-el. Pusztán az anyatejes táplálás elegendő, vagy egészítsük ki tápszerrel?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, tejem van, de szeretném, ha megfelelő ütemben növekedne a picikém. A kórházból anyatejes táplálás+tápszer+tea javaslattal küldtek haza.
2009. febr. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szoptasd igény szerint,és majd meglátod.Én is 37 -re szültem 2900g a kórházban nem szopott,mert besárgult,itthon aztán 2óránként.Szépen összekapta magát,2hósan 5360g volt.
2009. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék teát, 35 hétre szültem 2700 grammal és 47 cm-vel.

Kislányom 6 hós és csak anyatejet kapott idáig és már 7kg és 70 cm.

2009. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak anyatej!!! Minek táp, az anyatejben minden benne van! Én ilyet még nem is hallottam, h annak tápot ajánlanak akinek van elég teje! Nem úgy írták, h tej VAGY táp és tea?

Egyébként én főleg tápot adtam a babâmnak, mert nem volt elég tejem, ha de a Te esetedben nem értem a tápot!

2009. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg azert javasoltak igy, mert akor meg nem volt beallva a tejtermelesed. Termeszetesen anyatej, ha van eleg.
2009. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!