Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul néha, hogy mikrózzát...

Előfordul néha, hogy mikrózzátok a baba ételét, italát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ajánlott, nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy előfordul másnál is néha?
2011. márc. 31. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha?Napi rendszerességel így melegítem az ételét és a teát is.Szerintem nincs ezzel gond.
2011. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mikrózom, mikróztam az összes gyereknél a kezdetektől fogva.


4 gyerkőc anyukája

2011. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

11 hónapos koráig melegítettem vízben az ételeit.

Ekkor egyre többször előfordult, hogy mikróztam, mert vagy nem tettem oda időben melegedni az ebédjét, vagy annyira türelmetlen volt, hogy nem bírta kivárni, vagy vendégségben voltunk, és nem akartam forró vízzel vacakolni...

Na azóta ha nem frissen főzök (ami elég ritka), hanem úgy kell melegíteni, akkor mikrózok.

A vizet vízforralóban forralom, azt nem mikrózom.

2011. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én eddig melegítőztem, de a héten hogy visszamentem dolgozni, nem volt időm megvárni míg felmelegíti...:(
2011. márc. 31. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig mikrózom... nekünk nincs ételmelegítőnk. Remélem nem ártok neki.
2011. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első gyereknél még nem mertem. Most a második koraszülött lett, és 10 hetet volt kórházban, mielőtt hazahozhattuk. Meglepetésemre a kora és újszülött osztályon a lefejt anyatejet, és a tápszert is mikróban melegítik! Teljesen természetesnek tartják. Így most már otthon én is így csinálom. Jó babázást! :)
2011. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem mikrózok.
2011. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig mikrózok.
2011. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mikrózok, mivel végig ordítja az ételmelegítőt. Annyira felhúzza magát, hogy még a kajálást is végig ordítja ha picit is várni kell.
2011. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!