Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebe TV? Ha igen miért, ha...

Bebe TV? Ha igen miért, ha nem miért?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nem vérbenforgós vitafórumot akarok nyitni, csak érdekelne a véleményetek.

Várok minden választ:-)


2009. febr. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Néha jó egy kis figyelem elterelésnek.
2009. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha megválogatod, hogy mit néz, mennyi ideig és kellő távolságból és OTT ÜLSZ MELLETTE, akkor nem lehet baj. Én a baby einstein angolt tanító dvd-t töltöttem le. 6 hónapos kortól való. Imádja a babám. Komoly zene van alatta, kevés szereplős ( max 1-2) és lassú. Fel tudja dolgozni. Ha ilyeneket néz az nem baj. Ki lehet használni a technika előnyeit is.
2009. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

miért ne?! ezek a TV-k már nem úgy sugárzanak mint régen, nem annyira rontja a szemüket....

miért nem nézhetné, ha érdekli. a mi 9 hósunk is TV-zik néha, főleg a reklámokat, meg a NEten a LIli babát :)

2009. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném, ha lenne itthon, de sajnos nincs :( Így néha a youtube-on szoktunk nézni a babámmal (3hónapos).

Nagyon szereti a babám a fényeket, vagy a világítós órát nézi, vagy a teknőseink lámpáját, vagy a redőnyön beszűrődő fényt, és néha a tévét is, bár onnan mindig elfordítom (azért nehogymár cobra 11-et nézzen) :). Ezért lenne jó, ha néha tudná nézni a BEBE tévét. Nagyon kedves aranyos zenés, lassú mozgással, nehogy megijedjenek a babák. Nekem tetszik. Persze azért egész nap nem engedném, de néha belefér.

2009. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Volt már hasonló kérdés és bizony kemény vita lett belőle.Én ellene vagyok: elsősorban a szeme miatt,másodsorban még úgysem fog fel semmit abból amit lát,harmadsorban pedig inkább magad mellé tolod a babakocsit és beszélsz hozzá dolog közben, mert ugye annyi úgyis hosszú idő lenne neki a tévé előtt amíg kitakarítanál vagy egyéb házimunkát elvégeznél.
2009. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Engem viszont nagyon érdekelne , mely kerületekben fogható ez a csatorna? Szerintem kis adagban nem káros, és hogy beszéljek mondjuk porszívózás vagy wc pucolás közben a babámnak. Inkább nézze egy KICSIT, minthogy ordítson.
2009. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

en azt mondom, hogy nem lehet eltiltani teljesen, meg huyeseg is, en is orultem, amikor raakadtam a bebe tevere.

szines es aktiv elegge, hogy lekosse a figyelmet, jobb, mint a reklamok (azokat szeretik a picik, mert azok ilyen gyorsanváltósak).

1 eves koratól masfel eves koraig gondolom, hogy jó lesz, legalabbis a szomszed 2 eves kislanyat mar nem kototte le, ha vigyazok nagyritkan rá, akkor dvdn "diafilmezunk", felolvasom azt a két sorokat, o meg nezi a kepeket, szerintem az is tok jó, bar teny, hogy nem lehet ugy "elszabadulni", mintha a tvt nezne.

2009. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!