Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen viszitek játszótérre...

1 évesen viszitek játszótérre a gyerkőcöt? Élvezi? Akkor is, ha még nem tud járni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni kicsikéket, akik még nem járnak. Anyuka lerakja a földre (persze jó kis mászós ruhában, vastag nadrágban) és ott négykézlábaznak. A homok még hideg, de a vastag ruha megvédi őket a megfázástól.


Én nem vittem, csak mikor már járni tudott. :)

2011. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, leteszem a fűbe, ott mászkál, nagyon élvezi! Panelban élünk, más alkalmat nem tudok biztosítani neki a szabad mozgásra, a mi játszóterünkön pedig a dohányzás és a kutyasétáltatás is tilos, így nem eszik csikket vagy efféléket.
2011. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly nyáron volt 6-9 hós a lányom, és már akkor is jártunk!Mászott a homokban, meg imádott hintázni, meg közben figyelte a többi gyerkőcöt és rentgeteget tanult!

Nekem is jól esett...


Szóval mi hamarabb is jártunk!

2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hintaba is beleultetheted, es "csuzdazni" is tud, libikokazhat, vagy lovacskazhat. Persze bizonyos keretek kozott es nagyban fugg a jatszoter adottsagaitol is. Nagyon elvezik a gyerekek, meg akkor is, ha a legtobb dolgot szulo segitsegevel tudjak csak kiprobalni. Szabadban vannak, kis felfedezok lehetnek, raadasul gyerekek kozott vannak, amit eleve elveznek.
2011. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak hintázni szoktam levinni. Van jó kis babahinta, abban szokott hintázni. Én még nem mertem lerakni a földre, de lehet, hogy teszünk majd egy próbát jól felöltöztetve! De azt is inkább csak itthon, van a társas háznak egy kicsi kertje, nincs kutya macska, így kakit nem fog találni!
2011. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vittem mert ülni tudott és élvezte a hintát,meg azt a rengeteg gyereket.Ha fogtam a kezét már lépegetett.Menj nyugodtan,leglább kikapcsolódsz:)))
2011. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én vittem,hintáztunk,csúszdáztunk,meg nálunk vannak ilyen fa ugráló valamik is,rugós az alja,van hal és ló.Zárt játszótérre járunk mi is.
2011. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
EN is vittem mar olyan 8-9 honapos koratol amikor mar stabilan ult. Szeretett nagyon hintazni. Sajnos en nem tudtam letenni homokba meg fube mert az en kisfiamnak minden ennivalo. :) Szerintem siman letepkedte volna fuvet es a szajaba landolt volna, a homok ugyszinten. Most 13 honapos es most mar jobb mert szladgal, csuzdazik... de meg most is oda kell figyelnem ezerrel mert felvesz siman valami kavicsot, fadarabkat a foldrol es megeszi. :( Nem tudom meddig tart ez a mindent meg akarok kostolni orulet. :)
2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vittem a fiamat, homokozót élvezte a legjobban (most is), meg figyelte a nagyokat!
2011. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 hós, az egyik homokozó szélét múltkor körbe kigazolta:D amúgy a mászófalat szereti a legjobban, álldogál és vizsgálgatja az elemeket, rángatja a kötelet:D
2011. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!