Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy pár honapos...

Hogy lehet egy pár honapos babát a nagyszülőknél hagyni éjszakra? Nekem 5 honapos a fiam de el sem tudom kébzelni ogy othagyam mégnappal sem nem ám éjjszakára, pedig én is szeretek szorakozni, kikapcsolodni de én nem lennék nyugodt.

Figyelt kérdés
Nem felhötlen aviszony az anyosomékkal (anyukám meg sajnos nem él),nem sürün találkozunk de ugyérzem ha jobb lenne a helyzet akkor sem hagynám ott a fiamat és még egy jo darabig el sem tudom kébzelni,ti hogy vagytok evvel?
2009. febr. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-szer aludt eddig nélkülünk a 6 hónapos kisfiunk.De jobb ha Te is rászoktatod mert később nem fogsz tudni sehova elmenni tőle.Nem olyan tragikus.
2009. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a viszony köztetek akkor ne hagyd ott semmiképp, viszont az sem szerencsés ha görcsös ragaszkodás alakul ki és hónapokkal később sem mered rábizni senkire a babát. Viszont ha az anyósod szereti a kicsit, ez a szeretet nagyon fontos a gyereknek.
2009. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hagyta ott a nagyszülőknél éjszakára a babáját, mert nem írod, de biztosan tudod, hogy szórakozni ment azért vagy egyéb oka volt, amit nem lehetett másképp megoldani. Mert erről nem írsz. Én akkor hagytam a Heim Pálban a gyerkőcöt, amikor pár naposan sárgasággal voltunk benn és az első 2-3 napban nem volt lehetőség baba-mama szobát igényelni. Akkor otthagytam, mert tudtam, hogy jó kezekben van és úgy gondoltam, jobb egy "kipihent" anya egész nap, mint egy széken bóbiskoló "hulla". Aztán utána amikor lett baba-mama szoba, akkor természetesen már ott aludtam Vele. Persze lelkiismeret furdalásom volt, de a fentiekkel tudtam megnyugtatni magam. Olyan is előfordult, hogy hivatalos dolgot kellett elintéznem és akkor napközben anyukám vagy anyósom vigyázott rá, jobbnak gondoltam, hogy vigyázzanak rá, minthogy hivatalokba hurcolásszam és egész nap nyűglődjön. 9 hós kislány anyukája.
2009. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

havonta egy hétvége anyukáméké.napközben mi is vagyunk, vagy csak pár órára ugrunk el csavarogni, este fürdetés,etetésnél ott vagyunk, aztán eljövünk.átalussza az éjszakát.és reggel mosolyog a nagyira.

7hós kisfiú anyukája

2009. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
itt olvastam hogy sokan anagyinál hgyják a babájukat és elmennek szorakozni és nekem is mindig mondják hogy miért nem hagyom ott a babát ésakkor elmehetnék ide oda(barátok ésa férjem mondja)de én nem tudnék nyugodtan elmenni mert mi van hA FELÉBRED ÉS NEM TUDJÁK MEGNYUGTATNI MEG ESTE 11 KÖRÜL ALSZIK EL IGYELÉG NEHZ LENNE ELMENNI MÁSNÁL MEG NEM TUDOM HOGY ALUDNA EL?!
2009. febr. 26. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy hagytam Anyukámnál napközben a lányomat, hogy mindkettőnknél volt telefon, és ha véletlenül annyira szakadt volna a cérna, hogy nem lehetett volna megnyugtatni, akkor azonnal hagytam volna minden dolgot és rohantam volna haza. Ez persze akkor működik csak, ha egy városban laktok. De én sem vagyok annak a híve, hogy mindig csak veled. Később ebből tényleg gondok lehetnek. Arról nem is beszélve, hogy ritkán (mondjuk én sem egész éjjelre gondolnék) annak az anyukának is kijár egy kis szórakozás, sokkal rosszabb lenne egy kialvatlan, fáradt anyuka, mint egy olyan, aki kipihent, kikapcsolódott akár egy pár órára is.
2009. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!