Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babaja érezte meg az...

Kinek a babaja érezte meg az óra atallitast? Egy honapos babám kialakult napirendje teljes káosz.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ó egy hónapos:)

Ne aggódj, még vagy 8x átrendezi a napirendet, óraállítás nélkül is:)

Még nagyon kicsi, igazodj őhozzá, gyorsan visszaáll a rend:)

2011. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 11 hónapos, de szinte havonta változtatja a napirendjét. Igazodj hozzá és meglátod jó lesz!
2011. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:))) Annyira pici a babád, hogy ez a kialakult napirend még 1 éves koráig akár 20-30x is át fog alakulni. Már az is fura, hogy egy 1 hónaposnak napirendje legyen :) Alkalmazkodj az ő ritmusához, megláod, sokkal könnyebb dolgod lesz,mintha te akarnád a napot irányítani!
2011. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sírós, nem hasfajos, jó evo, jól alvó baba. Első két hétben napi 8x szopizott majd 7x 4 heten mar 6x néha meg 7x nappal kettő óránként et és fel esti furcsi és szopizik utan nagyot aludt hajnalban egy szopi és alvás reggelig, mióta atallitottuk az órát összevissza eszik-alszik semmi rendszer nincs benne, igény szerint szoptatom továbbra is, eddig is ő alakította igy magának, csak most kicsit furcsa, aggaszt hogy miért van most ez. (első baba:))
2011. ápr. 1. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Akát növekedési ugráa is lehet a háttérben, emiatt ehet mostanában sűrűbben. Olvass utána, mit is jelent a növekedési ugrás! szerintem csupán véletlen egybeesés, hogy az óraállítással egyszerre jelentkezett. Etesd igény szerint, ne ijedj meg a sűrűbb megéhezések miatt! Meglátod, hamer rendeződik a dolog :)
2011. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, koszi
2011. ápr. 1. 11:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet ebben a növekedési ugrasban, két nap allandoan cicit kérte, napközben annyit szoptattam amennyit csak szeretett volna este 11kor aludt el és hajnal 5ig aludt akkor megint szopi, utána meg 9kor, és jó kedvű mar nem sír, biztos megkapja amit szeretne, csak eddig nem értettem mit akar.
2011. ápr. 2. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :) hidd el, ha megpróbálunk az ő igényeikhez alkalmazkodni, minden könnyebben megy :)
2011. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!