Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen felvágottat adhatnék...

Milyen felvágottat adhatnék 10 hónaposnak reggelire?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem igazán vannak már olyanok, amiben tényleg husi van, de ha mégis, akkor melyik? Baromfivirslit kapott eddig. Javasolták a marhapárizsit, az jó?
2011. ápr. 1. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én párizsit és édes péksütit heti egyszer adok.


lehet még csirkesonkát, pulykamellsonkát DELCO-t adni


van még alternatíva a reggelire de az nem felvágott..

körözött,

májkrém v. házi májpástétom.

2011. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lidl-ben kapható TWINNER márkájú csirke- és pulykamell sonka. Szeletelt, szinte színhús, nem olyan, mint amit megveszel a boltban. Múlkor akciós volt, de amúgy 10 dkg 400 Ft körül van. Kicsit drága, de jó!
2011. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmilyent! A baba1 éves koráig nem kaphat bolti húskészítményt,mert "a húskészítmények többségében nem csak hús van, hanem rengeteg ízanyag, mesterséges ízesítő és sok só is".


[link]



ég ne adjunk a kicsinek teljes kiőrlésű gabonából készült kenyeret – ne kínáljuk májkrémmel, felvágottakkal és virslivel se ebben a korban. A "bolti" húskészítmények többsége nagyon sós, és olyan adalékanyagokat tartalmaz, amelyek károsak, vagy allergiát válthatnak ki. A virsliben, párizsiban jelentős mennyiségű szója és tejpor található, ezek fehérjéi a leggyakoribb táplálékallergének a mi kultúránkban.


[link]

2011. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő mondta, hogy 10 hónapos kortól lehet adni. Csak a márkákról nem beszélt, csak már régen láttam, azért kérdezem a tapasztalatokat!
2011. ápr. 1. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ahány védőnő...

Bár én nem adok neki, megvárom az 1 évet.

2011. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!