Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apának szól legtöbbször a...

Apának szól legtöbbször a hangos kacaj?

Figyelt kérdés
Fél éves a kisfiam, és nagyon jókedélyű baba, de a hangos kacagás szinte mindig csak apának szól, amikor hazajön. Egyrészt örülök, hogy apukáját ennyire szereti, másrészt kicsit bánt, hogy esetleg én szúrok-e el valamit. Amúgy én etetem, én kelek fel a picihez, de tény, hogy apa elég aktív a babával, naponta pelenkáz is és fürdet és imádja a kisfiát (ahogy én is), szóval nem lehet rá panaszom, de picit aggódok, hogy engem nem is "bír" ennyire.
2011. ápr. 1. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak azért van mert téged egész nap lát, apát meg ritkábban, szóval az úgymond egyértelmű hogy te vagy, ezért apának "kell" jobban örülni.

Biztos vagyok benne hogy téged is imád:)

2011. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De bír téged is. Apa reggel felkel és elmegy dolgozni. Felnőtt emberek társaságában van. Sokkal változatosabb és érdekesebb a napja mint Neked. Feltöltődve ér haza és ezt érzi a pici rajta. Ezért produkálja magát jobban apának. Illetve bármilyen aktív a párod a picivel kapcsolatosan, őt azért lényegesen ritkábban látja mint téged.
2011. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. 8 hós lányom szája fülig ér ha apát látja :) sőt ha apa elszunyókál és a mellkasára teszem a babát, hát azt látni kell...kis sunyin nevet, bújik a papához...de gondolom őt azért ne megész nap látja. eleinte nekem is kicsit fájó volt, de ha azt nézem a reggeli első mosoly az azért még csak az enyém :)
2011. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kiírhattam volna a kérdést:)! Kislámyom 7 hónapos, és egész nap nagyon jól elvagyunk, de ahogy apa hazajön megszűnik a világ! Az eszemmel tudom, hogy ennek örülni kell, és igazuk van az előzőknek is, szóval ne aggódj(unk), inkább örülj, hogy kicsit pihenhetsz, amikor ők jól elvannak! Idővel meg nyilván elmúlik ez az érzés, legalábbis remélem:)!
2011. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, nálunk is ugyanez a helyzet. Bár nálunk még kiegészül azzal, hogy ha idegen helyen vagyunk, vagy nálunk vannak idegenek, akkor csak az apja létezik. (hozzáteszem, hogy itthon meg én vagyok a minden, főleg ha kicsit nyűgösebb...) De annyira apás idegen szituban, hogy ha neki ki kell mennie, és én átveszem, akkor is sír, és vigasztalhatatlan szinte, amig újra meg nem jelenik az apja... Ez azért elég kaki érzés. gondolom mit gondolhatnak az emberek ilyenkor rólam, hogy milyen anya vagyok, stb.. :(

Szerintetek ez miért lehet?

2011. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szerintem egyszerűen apa idegenek előtt is kuriózum, gondolom ezért lehet. Hiszen Te vagy vele otthon, otthon nálad nyugszik meg. Nálunk itthon apa hagyja, hadd nyűglődjön, és úgy simán bealszik neki járókában (ő közben netezhet, számítógépes játékozhat stb). Nekem hiszti lesz belőle és be kell tennem a hintaágyba (lehetőleg 3-4 "Üh, öh, öh" nyögés előtt... Kb. mintha az mondaná: "Anya ne má... te nem tudod, hogy ilyenkor fáradt vagyok és mire van szükségem?"
2011. ápr. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!