Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elítélitek ha valaki egy kis...

Elítélitek ha valaki egy kis csecsemővel megy hangos fesztiválokra, koncertekre?

Figyelt kérdés
Engem egyenesen felháborít ha a hatalmas teljesítményű hangfalak előtt állnak babakocsival, ez nem egyértelmű mindenkinek hogy ezt tilos egy babával megtenni, mert ártanak neki? Halláskárosodást és félelmet okoznak vele!
2011. jún. 11. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

El nem ítélem, mert nem vagyok ítélőszék.


A babát sajnálom, a szüleit meg totál hülyének nézem. Mert az ilyenek csodálkoznak aztán, hogy de hát miért történt ez velünk?

2011. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
az ilyen szülők nem normálisak
2011. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Lehet lepontozni, de engem nem az érdekel, hogy mi van a gyerekkel, hanem, hogy ha üvöltöznek, problémáznak, elcs*szik az én koncertemet is, ilyenkor magamban jó sok mindennek elmondom a szülőt. De egyébként ugyanez vonatkozik azokra is, akik strandra, moziba, társasutazásra (tehát utazási irodával, programokkal) hoznak csecsemőt, nem oda való, számomra elsősorban azért, mert zavaró.
2011. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez tipikusan az az este amikor a szülők még nem érettek,ahhoz hogy gyermekük legyen!!!Mert egy felelősségteljes szülő ilyet nem csinál!!!!!Fontosabb a buli,mint a baba nyugalma,egészsége???!!!Szánalmas....Minek szül az ilyen gyereket???Bulizzon inkább,mert a gyerek lemondásokkal jár!
2011. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
bocsi nem este=eset
2011. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Én csak felteszem magamban a kérdést:

Minek az ilyennek gyerek????

2011. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

strandra nem való baba?? Na mindegy...

Szerintem el lehet menni egy koncertre, és megállni valahol hátul. Aki a hangfalhoz odatolja az meg tényleg hülye. Mi lagziban voltunk amikor 6 hetes volt a lányom, átaludta az egészet, persze az azért nem olyan hangos, mint egy koncert.

2011. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Mi is eljárunk koncertekre néha-néha a fiunkkal (most 8 hónapos). DE! Nem a hangfal előtt állunk meg, hanem a leghátsó sorban, meg nem is rendszeresen megyünk el. Eddig ha jól emlékszem háromszor voltunk.
2011. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 3. válaszoló


A strandon egy csecsemő,kisbaba mit tud elrontani?Netán esetleg a sírása megzavarja a csípőriszálásodat?Vagy mi fog történni?Ááá vagy úgy,elfoglalják előled a gyermek medencét....értem.

2011. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

fél éves volt a babám, amikor kimentem vele a sziget fesztiválra. nem álltunk hangfal elé, hordozókendőben volt, és mindketten jól éreztük magunkat. késő estére természetesen hazamentünk.

semmi kivetni valót nem látok ebben. aki a hangfal elé áll, az hülye. de magát a szabatéri koncertek babával való látogatását talán nem kellene alapból elítélendőnek tartani.

nem is értem, mi az hogy nem való koncertre egy baba? sem strandra? néhol még étteremben sem látják szívesen. lassan a kisbabás családok ássák el magukat míg fel nem cseperedik a poronty. abszurd...

2011. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!