Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen rettentő nyűgös a...

Miért ilyen rettentő nyűgös a napokban a babám_?

Figyelt kérdés
Lehet a fontok miatt, egyiknap meleg utána szakadó eső. Eddig semmi gond nem volt, játszott ügyesen a szőnyegén akár 30-40 percet, most 5percenként visít, sehol nem jó. A babakocsiban a friss levegőn képes volt 4órát is aludni, most jobb esetben 10-20 perc.Ha felveszem az a baj, ha le teszem az a baj. Szenvedünk a fogával, lehet hogy már az akar kibújni???
2011. ápr. 1. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is csak a frontra tudom fogni, tegnap is egész nap ordított nem lehetett megnyugtatni, aludni sem akart...
2011. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ez a tegnapi nap nem csak nekünk volt elviselhetetlen. Botrányosan viselkedett egész nap, úgy tűnt, mint aki álmos, ha altatni próbáltam bömbölt, ha letettem a földre akkor is, a kiságyban is, kaja közben is. Nehezen bírtam már. De most már alszik egy órája, remélem ez a nap jobb lesz.
2011. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krisztivan ***** válasza:
Nálunk a frontok nagyon bezavarnak.Tegnap este kezdődött.Nem volt olyan óra amit végig aludt volna éjszaka.Ezért már reggel óta nem tudok mit csinálni,semmi sem jó.Most úgy hallom elaludt de már egy órája nyüglődőtt az ágyában.Kicsit örülök hogy nem vagyunk egyedül ezzel.
2011. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is tegnap és ma is egész nap ordibált, sőt már tegnapelőtt éjjel is. ennyire érzékenyek?
2011. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!