Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámat már pancsizt...

8 hónapos babámat már pancsiztathatom az árnyékban a kis kádjában meleg vízben? Rettentő ez a hőség, Ő is szendved.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Tavaly nyáron én is így kezdtem a kislányommal, aztán ő is bekéredzkedett a nagy medencébe is :)))
2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, biztos tetszeni fog neki. Csak vigyázz, nehogy megcsússzon!
2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz fiam 10hós de délután 4-5 között pancsizni szoktunk, szintén árnyékban és vékony sapi van rajta meg be van kenve napvédővel.Szerintem kiviheted,mi 20-30percig szoktunk lubickolni.

2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Óóó, persze! Azt imádják! De azért nem kell olyan meleg vizet engedni! Ilyen melegben jobban fog esni neki egy kicsit hűvösebb víz (nem hideg!).

Az én fiam fél évesen fürdött kis medencében, kertben, 8 hónaposan pedig a Balatonban.

2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy is imád fürdeni, akkor ezt is élvezni fogja!
2010. jún. 10. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos ma pancsizott kinnt előszőr a medencében és nagyon élvezte.Biztos a te babád is fogja,úgyhogy hajrá!!!
2010. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!