Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes kicsimnek, fehér az...

Edus83 kérdése:

8hetes kicsimnek, fehér az ínyecskélye, rettentő nyugtalan, nyáladzik, érezheti a fogát? Egyfolytában eszi az öklét, és be dugtam az újam neki és nem be szívta hanem rágcsálta. Lehet le toltok de nőhet a foga vagy be képzelem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos babáról már tudok,hogy jött a foga,de a tied ehhez még nagyon pici.
2010. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
IGEN ÉN IS EZT GONDOLOM,DE NAGYON ESZI AZ ÖKLÉT ,ÉS OLYAN FÁJDALMASAN SÍRDOGÁL,ÉS NEM A HASIJA FÁJ MERT NEM HÚZOGATJA A LÁBÁT.ÉS JÓLESETT NEKI AHOGY SIMIZTEM AZ ÍNYÉT.
2010. márc. 26. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simizd neki, ha jólesik...Te is megnyugszol h segítettél Neki!

Amúgy van aki foggal születik!Semmi sem lehetetlen, persze az átlaghoz képest korai lenne,de nem lehetetlen!

Nálunk 3 hós volt mikor kibújt az első!

2010. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érezheti bizony! Az én fiamnál is akkor kezdődött. Éppen a védőnőnél voltunk, mikor a dokinőnk belenézett a szájába, igen elcsodálkozott. Most közel 5 hónapos, fog egy szál se, de nyáladzik és rág. Most egy pár napja intenzívebben, talán lesz valami!
2010. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))
2010. márc. 27. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony erezheti, baratnomnek a kislanyanak mar 3,5 honaposan kibujt ket foga csak arra sajnos nem emlekszem, hogy also vagy felso fogacskak voltak. Alig tudott szoptatni mert a baba nehezen tanulta meg, hogy ne harapjon.
2010. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!