Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk majd nyáron 14...

Mit vigyünk majd nyáron 14 hónapos babánkkal a balatoni nyaralásra?

Figyelt kérdés
A 3 órás kocsiútra milyen játékot javasoltok?
2011. ápr. 1. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom javasolni, hogy mindenképpen alvásidőben menjetek. Akkor a 3 órás útból legalább 1,5 órát alszik... Gondolom akkor már csak napi 1-szer fog aludni dél körül. Ha 10 körül indultok, akkor már elég álmos, és jó esetben végigalussza az utat.
2011. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,alvásidőben menjetek,ha meg felébredt és nyüszköl kicsit megálltok nyújtózni,nektek is jól fog esni.Én fiam-14 hós lesz-imádja a képes könyveit,sokszor hozza,h nézegessük,mutogatunk mi-micsoda,szerintem azzal letudnád te is kötni a figyelmét.

Hová mentek?Mi is Balcsira indulunk majd,nem tudom merre lenne a jobb.Déli part?Szállásotok hol lesz?Bocsi off,d köszi!

2011. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Balatonkenese: Körmendy apartmanház, július 16-tól.

A könyvekkel le lehet kötni őt is, imádja.

A nyaralásra mit visztek? Vagy mit ajánlotok?

2011. ápr. 1. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vok.A kérdést a játékokra gondolod?Ha igen,homokozó felszerelés,labdák,pár kedvenc játék-plüss katica,kisautó-ez-az,pár lapozgató és ennyi.Mamák vidéken laknak,ha megyünk akkor napokra,így már rájöttem nem kell sok játék,meg hát elvan ő mindennel.Kavics szedegetés,hangya nézés ilyenekre gondolok,meg mindig talál vmit amivel eltölti az idejét-mostanában a fém szűrőm a sztár.

Ha általánosságba gondoltad,akkor sok ruha,minden létező gyógyszere-lázcsillapító,orrcsepp,minden ilyen-lázmérő,orrszívó-porszívó,és ami neki külön kell-saját törölköző,fürdető,ilyenek.

Én ahogy nézegetem Balatonszárszó lesz,nagyon jónak tűnő strandjuk van-igazi bababirodalomnak tűnik :) !

Remélem tudtam vmit segíteni.

2011. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél. Mi voltunk Szárszón, igaz még baba nélkül, de nagyon jó volt.
2011. ápr. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!