Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom és...

2 hónapos a kislányom és tápszerezik, de megcsinálom neki a 120ml-t és van úgy, h megeszik belőle 40-50ml-t és a többit meghagyja de,20 perc múlva kell még neki és a többit amit meghagy beteszem hűtőbe és mikor kell még neki oda adom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne rakd a hutobe, nem jo ujramelegiteni, hagyd csak mellette, aztan ha keri meg, add neki oda, vannak babak akik szakaszosan szeretnek enni, semmi baj sem lesz ebbol, de ha hutod, aztan megint melegited az nem jo, akkor inkabb csinalj ujat
2011. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj neki 60-at és ha az elfogyott, megint 60-at vagy 30-at, én így csináltam. Ami megmaradt, én kiöntöttem
2011. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már ivott belőle ne tedd a hűtőbe. előre elkészítheted, eláll egy napig de amibe már beleivott, hagyd elől, egy órán belül még megkínálhatod vele de aztán öntsd ki
2011. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy bekevert tápszert szobahőmérsékleten tárolva 1 órán belül oda lehet adni neki. Utána már nem, ki kell önteni. Én is mindig így járok, mint te: ha megcsinálom a 120-at, akkor tuti csak 90-et eszik, de ha csak 90-et csinálok, kell még egy 30-as mellé. :)
2011. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!