Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Concord Trimax gyermekülést...

Concord Trimax gyermekülést érdemes megvenni 9 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A babám 9 hónapos, most veszünk neki a hordozója helyett rendes gyerekülést.

6 hós kora óta stabilan ül, mászik, feláll, szóval nagyon ügyes.


Össze vagyok zavarodva, már ami a gyereküléseket illeti.

40 ezer Ft-nál többet nem tudunk rá szánni, használtat viszont semmiféle képpen nem szeretnénk venni.


Kinéztem egyet, méghozzá ezt.


A márkát nagyon dícsérik, viszont 9-36 kg-os kategória.


[link]


Érdemes ezt megvenni? Csak annyit írnak róla, hogy dönthető, azt nem, hogy mennyire.


Hosszabb útra nem szoktunk autókázni, de azért szeretném, ha kényelmes lenne neki.


Szerintetek?


2011. ápr. 1. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is 9 hósan vettük meg neki a trimax-ot, de a fiam akkor még nem ült önállóan, és annyira nem lehet hátradönteni, hogy ne tűnjön úgy, mintha "lógna" a szíjakon. De nálatok ez nem lenne probléma ha jól olvasom, mert már magától is ül.

Amúgy kb egy évesen meg már teljesen jó volt neki, bár ő kifejezetten nagy darab baba. Ha kisebb testalkatú lenne, nem biztos, hogy ilyen kényelmes lenne neki az ülés, talán más kategóriájút vettem volna neki inkább.

Egyébként nagyon szereti ( a 2,5 éves nagylánynak is trimaxa van egyébként és ő is szereti)


ha 1 tanácsot elfogadsz: vegyél vagy varrj hozzá fejszűkítő párnát, rövid úton is kényelmesebb a babának, főleg ha elszunyókál.

2011. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl jó a 9-36 kg-os, bár ha jól olvasom, ezt te is hallottad már.

De pl. ezek most egész jó áron vannak, és jó minőségűek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!