Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaja gondok. Úgy tűnik a...

Kaja gondok. Úgy tűnik a gyerekem fotoszintetizál, az őrületbe kerget, hogy nem eszik. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Ma 1joghurt 1 puffasztott rízsbigyu, 2halrudacska és 3szem sült krumplit volt hajlandó enni.

Mellé pörög, jön megy, le sem lehet lőni, és oké hogy annyit eszik amennyit enni kell neki, na de ennyire kevés elég???

21hónapos csupa izom, és erő.

Esetleg locsoljam?:D


2011. ápr. 1. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is annyira kevés. Az é lányom 2,5 éves, a mai kajája: reggel 3 falat kenyér, ugyanennyi sonka. tízórai:-. ebéd: néhány kanál húsleves (teáskanálnyi!), 2 falat törött krumpli, mellé 3 falat rántott hús.. Én nem idegesítem magam, majd ha éhes lesz, eszik... Főleg, hogy a súlya rendben van és nő, mint a gomba. Ja! És ő se áll meg egész nap... lehet, hogy tényleg locsolgatni kellene őket ? :DD
2011. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj de ismeros a helyzet!Az en kisfiam Jun.20-n lesz 2eves,kis vekonyka alkat,de magassaga mint kortarsaie.Alig eszik,vannak kedvencek,de mar en unom oket es foleg hogy nem eszik zoldseget,gyumolcsot.Probalok ujat kitalalni,annal jobban nem eszik...

NEm lehet hogy faj a torka, hasa valamitol?Fogakkal hogy allatok?Nalunk van hogy 1 hetig alig eszik aztan jobb a helyzet es ujra nem eszik stb...Kitartas! En abban remenykedek valami isteni csoda es valtozik a helyzet.Addig en probalkozom,de nagyon nagyon nehez!

2011. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Önszántából éhen még nem halt gyerek. HA kínálod, akkor nem lehet baj. Eszik annyit, amennyire neki szüksége van.
2011. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már a kedvencet sem eszi:( Sőt a csokit is nekem adta most:):((((


Hihi az én csemetém is jun20án lesz 2éves:)


"jó" olvasni, hogy nem vagyok ezzel egyedül

2011. ápr. 1. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülnék ha a 2,5 éves lányom ennyit enne.

Vannak napok amikor reggel kakaó, napközben egy sárgarépa, kis ropi, majd este kakaó és alvás.

Az örületbe kerget, mert néha azt érzem éhezik, de nem mert elé rakom az ételt és semmit nem eszik.

Amúgy most vettem észre hogy a fölső 5-ös fogai kibújtak és az alsók is most készülődnek.

meg az az ostoba idő is.

2011. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a nem evéssel kapcsolatban,az utolsó válasz az enyém.A fiam 3 hónapig minimális kaját vett csak magához,már sírtam a kaja felett,aztán hírtelen elmúlt,mos korszakai vannak,ma épp eszik rendesen,holnap nem,de már nincs gondom vele.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez tök sok kaja. Ezt azért írtad ki, hogy felvágjál vele, mennyit eszik a fiad? :D :D


Nna az én gyerekem az igazi fényevő, ő képes egész nap ellenni 3 szem háztartási kekszen.


Ne tegyél semmit, hagyd békén, majd eszik, ha éhes lesz.

Az enyémnek időszakai vannak, általában úgy, hogy 2 hónapig nem eszik semmit, aztán 1 hónapig jól eszik, aztán megint nem...

Én soha nem erőltetem.

2 éves múlt.

2011. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!