Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám 4 napja ordit...

11 hós babám 4 napja ordit amikor beteszem a kádba fürdeni, és végig orditja a fürdetést. Mitől lehet? Elözőleg csiphette a szemet a sampon vagy forróra lehetett a viz? Vagy viziszonya lett? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
forróra sikeredhetett a fürdetőviz?
2011. ápr. 1. 18:54
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem valami nem tetszett neki biztosan.én is jártam hasonlóképpen,csak nekem anyukám mondta,hogy próbáljam meg hason fürdetni(nem tudott még ülni).ahogy beletettem,ordított.ezzel annyira elrettentettem,hogy utána 2 hétig szoktattam újra a vízhez.fürcsi előtt próbálj meg te játszani a vízben,tedd bele kedvenc játékát és lassan próbáld visszaszoktatni.nehezen ment nekem is,de sikerült!!!
2011. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Valami zokon esett neki. Az én lányomnak akkor volt, amikor fogzás miatt kicsípte a sok kaki a popsiját és fájt neki a vízben. Utána napokig üvöltött már a víz láttán. Rengeteget bohóckodtam neki, játszottunk mindenfélét amin nevetett végül elmúlt ez a félelem. Vegyétek nagyon bolondosra a fürdést, az biztos bejön.
2011. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is 11 hós és nálunk az van, hogy iszonyatosan ordít és hisztizik, ha hanyadt van téve, ill. fürdetésnél is, ha hátra van döntve. Én se értettem, előtte nem volt ilyen gond sose. Szerintem egyszerűen utál öltözni-vetkőzni és ha már nekikezdünk akkor dühöng ,mert tudja most mi van és ő nem akarja. Nem mindig tudom kezelni, ma pl. tanácsadáson egyedül az én lánykám ordított mint akit nyúznak, csak azért mert vetkőztünk ill. öltöztünk.

Van mikor el tudjuk terelni a figyelmét valami nagyon "érdekessel", remélem kinövi, megszokja előbb-utóbb!!

Neked is azt javasolom, hogy játsz vele, legyen sok érdekes játék a locsi közben ,figyelem elterelés!

2011. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2011. ápr. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!