Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kortól melyik a...

8 hónapos kortól melyik a praktikusabb, a takaró, vagy az alvós hálózsák?

Figyelt kérdés
A takarót lerúghatja, a hálózsákba pedig belegabalyodhat. Mik a tapasztalataitok?
2011. ápr. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

a lányom kb egyéves kora körül unta meg a hálózsákot, de ő irdatlanul kukacmód alszik a mai napig is ( 2,5 éves)

a fiam 13 hós és még hálózsákos.

tényleg belegabalyodnak néha, de inkább keljünk emiatt néha, mint egyszer lerúgja a takarót, ne vegyem észre és megfázzon... szóval én hálózsákpárti vagyok. kár, hogy a lányom már nem tűri meg magán.

2011. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom max. megcsavarja magán a hálózsákot, de igazából még nem gabalyodott bele. Viszont a takarót már húzta a fejére, majd' szívbaj jött rám, hogy nem kap levegőt...

Úgyhogy hiába próbálkoztam a takaróval, inkább hanyagolom még egy darabig.

2011. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sose okozott gondot nálunk a hálózsák. Abban alszik születése óta.
2011. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom (másfél éves) rugdalózóban alszik, mert a takarót 1 perc alatt lerúgja magáról, hálózsákba meg belegabalyodik. Mondjuk tudom szabályozni a szobájában a hőfokot, szóval nem kell félnem, hogy megfázik.
2011. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sose gabalyodott bele a takarót viszont lerúgta. Így amíg csak kaptam rá méretben, én hálózsákban altattam.
2011. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én végig takaróval altattam és nem volt semmi gond.elég meleg van ahhoz,hogy-ha le is rúgja,nem fázik meg
2011. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!