Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorló anyukák, Ti hogy...

Gyakorló anyukák, Ti hogy mossátok ki a sárga anyatejes kakit a ruhából? Mosószer neve, hőfok stb?

Figyelt kérdés
Eddig körömkefével sikáltam, de nagyon remélem hogy van jobb megoldás!
2011. ápr. 2. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
még frissen kézzel vanish szappannal.
2011. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak frissen lehet kimosni (vanishhel, ahogy előttem is írták), ha már mosógépben mostad (és úgy sose jön ki), akkor már csak a clorox fehérítő szedi ki, semmi más.
2011. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A venis szappan(bocs a helytelen leírásért)erre nagyon nagyon jó.Az én babám ha belehúz a nyakáig szereti összecsinálni magát.Van kifejezetten az ilyen alkalmakra szóló kiskádam abba teszek kézmeleg vizet egy kis mosóport és miután lemostad a nagyját utánna vízcsere és jöhet a szappan.Rögtön kihozza a foltot.Még a legkényesebb anyagból is.
2011. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én gyorsan átmosom szappanos vízzel,átkefélem.Beleteszem hipós vízbe,ázik fél napot és kimosom 40 fokon.Eddig minden foltot sikerült eltüntetnem.
2011. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60 fokon Tide sensitivvel
2011. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 60 fokon ariellel kijön, de kézzel a vanish is nagyon jó.
2011. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azonnal kézzel vanish szappannal....
2011. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nem azonnal mostam ki akkor kifoztem
2011. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vanish vagy sima mezei mosószappan (azt hiszem, a Caola gyárt még ilyet). Ha nem friss a folt, áztasd be szappanos vízbe. Nekem kis dörzsöléssel kijött.
2011. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mosószappan és napoztatás (tedd ki a napsütésbe a ruhát, ha színes - fordítsd ki, ha fehér, akkor mindegy)

A napsütés kiszedi a régi sárga kakafoltokat is.

2011. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!