Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használhatók az...

Mikortól használhatók az állítható támlájú etetőszékek? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 5 hótól használtuk, és cam-pione van. Nagyon jó, de drága, mi is használtan vettük. Állítható a magasság, a támla, még ha nincs bekötve a gyerek, akkor se tud kiesni, stabil mint az atom, gurulós láb, kis tálca, nagy tálca, és nagyon könnyen tisztítható.
2011. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapos koruktól tettem bele az ikreimet, akkor teljesen hátradöntve, de akkor már próbálkoztak az üléssel.

Peg Perego Prima Pappa van.

[link]


Újonnan az ára 30 ezer körül van, mi használtan vettük 15 ezerért, és tökéletes. Mintha új lenne, nagyon jól bírja a strapát. De szerintem vehetsz olcsóbbat is, végülis mind ugyanazt tudja. Szerintem.

Itt van pl. ez:

[link]

2011. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos koruktól használják. A lényeg tényleg azon van, hogy dönthető legyen a háttámla, és hogy legalább 3 pontos legyen az öv benne.
2011. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekeünk Top Rider van 3 pozicioba lehet állitani a háttámlát.5 hónapos volt mikor elösször beletettem.
2011. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!