Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet belőle gond, hogy csak...

Lehet belőle gond, hogy csak 4x eszik naponta a kicsim?

Figyelt kérdés

Szopizik és tápszert is kap. Kb így alakul egy napunk:

7 körül kel, szopizik. 11 körül szopi + tápi, 4-5 körül szopi+ tápi, majd 9-10 között ugyanez. Az étkezések között játszik, alszik. Folyadékot sem nagyon fogad el. Most 3 hónapos, egy kajcinál kb. 140-150g-ot eszik. Nem kevés ez? Nem dundi, de nem is sovány.


2009. febr. 27. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

hát az 5 jobb lenne.

11 után nem tudsz beiktatni egy kajcsit?

nekem a babám szopizik de napi 6szor tuti eszik. van mikor többször is.

a tápis dobozon is az van hogy 5-6 szor kell adni neki,

de ha nincs baj és ne fogy hanem hízik amennyit kell havonta, vagy nem beteg akkor oks.

2009. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. az én Manóm 2 hós múlt. majdnem úgy eszünk, mint Ti(8, 12, 16, 20, 23). nálunk este fél 8kor fürcsi, és azután rögtön eszik, és 11kor még keltem egy hamira.

szerintem, ha nem gond Neked sem, akkor még 11körül Te is adj egyszer. de ha tényleg úgy látod, hogy nem igényli, akkor el is hagyhatod. i csak tápisak vagyunk.

szép napokat, boldog babázást

2009. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!