Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 hónapos, nagyon...

Kisfiam 6 hónapos, nagyon nyugtalanul alszik. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig egész jól teltek az éjszakáink,8-9 körül elaludt, 1-kor és 5-kor kelt. De mióta felült és már fel is állt,azóta nagyon nyugtalanul alszik,sírva ébred akár óránként. Napközben sem sokat alszik. Kérlek,adjatok tippet,mit tehetnék,hogy jobban tudjon pihenni. Amikor megriad,akkor megszopiztatom,lehet,hogy csak fel kellene vennem elringatni?
2011. ápr. 4. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

mert talán tavasz és hidegfront van?

mielőtt lehülyézel, a szervezetet igenis megviseli az évszakváltás. Lásd idősek tavasszal...

2011. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom nem vagyok egyedül. Az én kislányom 8 hónapos, de ugyanezt csinálja. Felül, feláll éjszaka és sír. Ki kell vennem, szopizunk és visszaalszik. Na persze nem mindig! Én sem értem miért lehet ez, már azt hiszem, hogy talán éhes?? Nem tudom. Van, hogy nekem is csak egyszer kel fel, de van, hogy 4-szer. Ilyenkor reggel kicsit k.o-n vagyok, mert a nagyokhoz meg kelnem kell. Ha valakinek van valami jó ötlete, én is szívesen elolvasom.
2011. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babám igaz "még csak" 5 és fél hónapos, de mi az elejétől küzdünk a hajnali alvással, újszülött korában valahogy hajnal 4től soha nem aludt, és mikor már nagyobb lett akkor sem volt jó ez az időszak...volt egy idő, hogy fél5-5 kor keltünk, mert akkor kezdődött neki a nap.

Most már mikor megébred hajnalban átveszem magunkhoz, beadom neki a cumit és szépen visszaalszik még fél7ig kb.

Nekünk ez nagyon bejött, ő is érzékeny a frontokra,ma is nagyon nyügi volt, alig aludt.Valahogy a szülői ágynak van egy "varázsa".

Amúgy meg mi 5en vagyunk tesók, anya mondta,hogy egy időben mindannyian náluk aludtunk hajnalban, mindnyájunknál volt egy ilyen időszak, szóval nem bánom, jobban alszunk.

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem inkább próbáld először mással megnyugtatni, és csak a végső eset legyen a cici, mert lehet amúgy is elaludna, de ha adsz neki tejcsit, arra nagyon könnyen "visszaszokik"....szerintem.

2011. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen,a frontokat is mindig észre vesszük,de ez szerintem természetes. De ez az alvási "probléma" valahogy más.
2011. ápr. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!