Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik tejet adnak a gyerkőcnek...

Akik tejet adnak a gyerkőcnek 1 év fölött, tesztek bele cukrot? Mennyit?

Figyelt kérdés
A tejet forraljátok vagy csak melegítitek?
2011. ápr. 5. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem forraltam, nem melegítettem, nem cukroztam. Kitöltöttem egy pohárba és megitattam.
2011. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert magam se vagyok édes szájú, így eszembe se jut cukrot tenni bele.
2011. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dobozos tejet kap a fiam.nem forralom neki.csak kakaóként issza meg.1 teáskanál kakaót rakok 3 dl tejbe.csak melegítem és azt sem nagyon,csak ne legyen hűtőhideg(nem szereti melegen a fiam).19 hónapos és 1 éves kora óta kakaózik.most akarok neki macikávét venni.
2011. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem forralom es nem cukrozom. Viszont egy picit langyositom mert igy szereti a kisfiam. Tizoraira neha kalacsot eszik es ilyenkor szoktam neki keverni bele kakaot (nesquick) mert nagyon szereti a kakaos tejet kalacssal. :)

14 honapos lesz par nap mulva.

2011. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem forraltam, nem cukroztam. Egy időben tettem bele 1 kávéskanál mézet, de már ezt sem. Reggel kakaót iszik, este tejet. Csak melegítem.
2011. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Forralom, mert házi tejet kap. Egyszerre fél litert forralok fel, az egy napra elég. Beleöntöm üvegbe, mikor kell, csak melegítem egy kicsit. Kakaót vagy Maci kávét iszik reggelente, este sima tejet, eleinte raktam bele neki vaníliás cukrot, mert a tápszert is anno csak azzal itta meg, de már nem teszek bele.
2011. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
egy darabig forraltam, de már csak egy kicsit megmelegítem, ha éppen megissza. Nem igazán szereti a tejet. Cukrot nem tettem bele, de hallottam már olyat aki beletette.
2011. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem, hogy tesztek-e bele cukrot, mert nekem a doki úgy mondta. (1 dl tejhez 1 kis kanálka cukor)

Nekem is furcsa volt. Azt mondta, hogy így könnyebben emészti meg a gyerek.

2011. ápr. 5. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak melegitem es nem teszek bele cukrot . 21 honapos a fiam
2011. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!