Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzből vagytok meg...

Mennyi pénzből vagytok meg egy hónapban babás anyukák? Hányan vagytok összesen, mire költötök, mit hol szereztek be a háztartásba, magatoknak, a gyerkőc (ök) nek?

Figyelt kérdés
Inkább azok a családok érdekelnének, akik kevesebb pénzből élnek. Babát szeretnénk a párommal, de nem tudjuk, bele merjünk-e kezdeni. Válaszoljatok minél többet!
2011. ápr. 5. 11:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztok (ha nem titok),hogy csak ennyi a bevételetek? Melyik megyében éltek? Nem tudtok állást változtatni? Írod,hogy albérletben laktok. Ha a környéken nincs jobb állás,nem tudtok odaköltözni ahol több lehetőség lenne?Vagy odaköt benneteket valami ahol most éltek? Ha most ennyi a bevételetek,ha elmész Gyed.re még sokkal kvesebb lesz:(
2011. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Jajj Kérdező, ez tényleg nagyon kevés, és nem csak azért mert ennyi, hanem mert hiába tanultatok mégsem tudtok normálisan kereső állást magatoknak.Ez Mo.Borzasztó.110e egy ember keresetének kellene lennie!Minimum.

Mi kb.170 ezerből élünk 3-an.Lakáshitel, autóhitel, A hitel, plussz a rezsi, benzin és elmegy 120 ezer, marad kb.50-60 ezer.És kis házban élünk, nem járunk el sehova, nem dohányzunk, ruhát fél évente veszünk magunknak, szinte csak kájára kültünk, és a fiunkra.

2011. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen kevés pénzből kell megélnetek, de én ilyen körülmények között nem vállalnék be most egy babát. Ha az anyagiakat nézzük, akkor sosincs megfelelő alkalom egy babát bevállalni, mert mindig van valami, de ez a kereset nagyon kevés hozzá. Ahogy előttem is írták, ez még kevesebb lesz.
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Én ruházati eladó vagyok, a párom szobafestő, mázoló.

Most, hogy jön a jobb idő, talán többet fog a párom keresni. Már idénymunkát is vállalna, és én is, csak egy kicsit félre tudjunk kuporgatni.


Nekem két diplomám van, egy biológia Bsc, és egy agrármérnöki. A férjem rajz és történelem tanár.


Tulajdonképpen semmink sincs, ami saját volna, csak mi vagyunk ketten. Álláslehetőség az országban nulla, pedig már bárhová mennénk. Megismerkedésünk óta áhítozunk egy gyermekre, és talán-talán a havi 20000Ft-ot kitudnánk rá szorítani, ha visszafognánk az ételt...


Nagyon el vagyok keseredve, hogy a létminimumon tengődünk, 6 éve együtt vagyunk a férjemmel, és egyszerűen képtelenek vagyunk megteremteni egy kezdő alapot a gyereknek.


Csongrád megyében élünk.

2011. ápr. 5. 18:39
 25/26 anonim ***** válasza:
Én az egyik 180 ezres 4 gyerekes vagyok. Szintén csongrád megyei. Sajnos itt katasztrófa a munkalehetőség. Mi is amit veszünk azt a nyári pluszmunkákból vesszük.
2011. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! valóban elég elkeserítő a helyzetetek, nagyon sajnálom.

Én a helyetekben biztos fognám a cókmókunkat és mennék valamerre, először talán Budapestre, vagy nyugatabbra, ennél rosszabb nem hiszem hogy lenne.

Próba szerencse, mi is így kezdtük, pedig mi nyugati megyében lakunk, nehéz, de megéri megpróbálni addig míg megtehetitek.

kívánok minden jót!

Első válaszoló

2011. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!