Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fenyeget a bölcsőhalál?...

Meddig fenyeget a bölcsőhalál? Ti hány hónapig rettegtetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem rettegtem, de olyan 4 hónapos koráig azért volt bennem egy kis szorongás, és éjjel többször átmentem megnézni. Utána ez enyhült, 6 hónaposan már eszembe sem jutott. Légzésfigyelőnk nincs.

Tudom, mindenkinek van olyan rémtörténete, hogy az ismerős ismerőse 3 évesen veszítette el a gyerekét, de hidd el, ez nagyon-nagyon ritka! A védőnőm azt mondta, neki a 25 éves praxisában még soha nem fordult elő ilyen eset.

Ha nagyon félsz, vegyetek légzésfigyelőt.

2011. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

rettegni semmiképp nem rettegtem, annak semmi értelme.

általában fél, max. 1éves korig fordul elő, de nagyon kis számban. Az első gyereknél még volt légzésfigyelőm, de csak zavarta a gyereket a hamis riasztás (és engem is) úgyhogy a másik kettőnél már nem is használtam. és nem rettegtem

2011. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1 éves koráig használtunk légzésfigyelőt, így mertem nyugodtan aludni.
2011. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
velem alszik, nem félek és rettegek :)
2011. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én az első 3-4 hónapban paráztam, de azóta nem félek, de azért biztos ami boztos alapon 1-1,5 éves koráig használni fogjuk a légzésfigyelőt.
2011. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18 hónapos korig ajánlják (a légzésfigyelő használati utasításásn). Mi addig használjuk. Nem rettegek, de megnyugtat, ha be van kapcsolva.
2011. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem a kérdést, mert van rá megoldás, a légzésfigyelő. Régen nem volt lehetőség ilyesmire, most van, akkor miért nem használod ki? Rettegésben élni nem lehet, ahelyett, hogy élveznéd az anyaságot, inkább rettegsz. Szerinted ezt nem érzi a baba?
2011. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Retteghetnék attól is, hogy a fejemre esik egy cserép virág, de nem rettegek attól se, pedig az esélye a csecsemőhalálnak is kb. ugyanannyi. Nem volt, nem lesz légzésfigyelőnk, és nyugodtan alszunk.
2011. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem rettegtem ilyesmitől.

Rendes időben, szép méretekkel született a fiam rizikófaktor nélkül.

2011. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Semeddig nem rttegtem.. Egyik gyerekemnek se volt légzésfigyelője.. a nagyoknál még nem is lehetett kapnivagy csak a valóban problémás gyerekeknek ajánlották, akicsinél meg eszembe se jutott venni. Inkább a kockázati tényezőket iktattuk ki... [link]
2011. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!