Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fenyeget a bölcsőhalál?...

Meddig fenyeget a bölcsőhalál? Ti hány hónapig rettegtetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 08:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem érzi, mert nem rettegek egyfolytában, ez inkább egy szorongás féle. Most 7 hónapos, de ma éjjel is bekapcsolt a légzésfigyelő és nem tudom, miért, kisfiam szépen aludt és el sem mászott a helyéről.
2011. ápr. 6. 09:07
 12/15 kisnita ***** válasza:

Addig féltem amíg nem velem aludt. (3 hetes koráig)

Nem szeretnék vitát szítani, de akiknek van légzésfigyelőjük azok tudják mit kell tenni ha beriaszt? Mert ha nem tudják és csak állnak pánikban a gyerek felett mikor a gép sípol akkor felesleges, hogy van.

Én több orvossal is beszéltem ez ügyben és a Parentis szülőképző sorozat Csecsemőkor 1. filmjében is elmondják, hogy az esetek nagy %-ban nincs szükség légzésfigyelőre, olyan babáknak szokták ajánlani akik koraszülöttek, kis súllyal születtek és/vagy valami légzési probléma merül fel náluk. Nekik is csak úgy, hogy a szülők előtte részt vesznek egy oktatáson, hogy mit kell tenni ha beriaszt a légzésfigyelő, ugyanis ezek a gépek már olyan modernek, hogy 0 hiba %-kall működnek és nincs! téves riasztás. Egy átlagos súlyú, egészséges újszülöttnek nem javasolják a használatát.

2011. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Nekünk is riasztott párszor,mert távol volt a 2 érzékelőlap egymástól!!!!Tedd közelebb.Azóta semmi gond!Illetve a múltkor nagyon meg volt fázva és dugig volt az orra,pedig félóránként szinte szívtam neki,és egyzser beriasztott,mert tényleg nem vett levegőt.Orra tele,szájába cumi,mert anélkül nem alszik(már kész voltam)!Egyébként másfél éves koráig fogom használni.
2011. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel minket a hetkoznapokban egyaltalan nem zavar, h bekaocsoljuk estenkent, ezert hasznaljuk, ameddig ra van irva, vagy ameddig ertelmet latjuk.


Az egyik valaszolonak valaszolnam, hogy igaza van abban, h legtobbunk nem is tudna profi segitseget nyujtani a babajanak. De meg mindig tobb eselye van annak a babanak ilyen esetben, akit fraszt kapva, kikap az anyukaja, megrangatja, fujja, mert beriasztott a keszulek, mint ha csondben egyszer csak nem venne levegot. Tobbet. Borzalmas.

2011. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én se féltem egy percig sem,nem volt légzésfigyelőnk!
2011. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!