Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tudomásod bölcsőhalál-eset...

Van tudomásod bölcsőhalál-esetről,9 hónaposnál idősebb babánál?

Figyelt kérdés
Már nem szeretném használni a légzésfigyelőt, nem tudom jó ötlet-e.
2010. márc. 9. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 1 éves korig ajánlott használni. Apósom kisöccse 11 hónaposan halt meg, de az mondjuk 1960 körül volt.
2010. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő mesélte, hogy egy gyerek már elmúlt 1 éves és akkor halt meg. Szerintem használd még. Ha van, akkor minek vennéd ki alóla?
2010. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 9 hónapos kor után is lehet, de mi pl. ha megfeszülnénk sem tudnánk használni, a fiam olyan mint egy sajtkukac egy pillanatig nincs meg a helyén, minden este máshol, más pozícióban alszik el. Az érzékelő meg nem fedi be a kiságyat, tehát hiába :(
2010. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
mi nem használtunk soha légzésfigyelőt,és szerencsére semmi baj nem történt.
2010. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Mi is élünk még és nincs légzésfigyelőnk.

13 hónapos

2010. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4,5 hónapos a babám, de nem tudnék nyugodtan aludni, ha nem lenne a légzésfigyelő, meg volt már, hogy beriasztott.

Ha éjjel felébredek, vagy amíg el nem alszom, még én is figyelem, hogy lélegzik-e, attól függetlenül, hogy megy alatta a figyelő.

2010. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónaposan hagytuk el. Amíg kisebb volt 3-4× nála is bejelzett. De 6 hós kora körül már azért jelzett, mert legurult az érzékelőről. kis izgága volt. Úgyhogy akor kivettük alóla, de nincs gond vele. Meg úgy láttam, hogy kényelmetlenül feküdt rajta, azért valamennyire kidomborodik a szivacsból.
2010. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok továbbiakat, tényleg érdekelne, hogy van-e negatív élmény.
2010. márc. 9. 20:29
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Használd ha van ,ez ne legyen ötlet kérdése ! Amúgy pedig egy jó légzésfigyelőről NEM lehet legurulni !
2010. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak: angel care az újabbik fajta és arról gurult le. Nem szeretett rajta feküdni. Vagy van attól jobb is? Egyébként meg olyan érzékelő nincs ami vékony is jó is.
2010. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!