Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni baba borostyánlá...

Érdemes venni baba borostyánláncot?

Figyelt kérdés
Használ? Ha a nyakába teszem, nem akadhat bele semmibe? ha a csuklójára, akkor nem rághatja le a gyöngyöket?
2011. ápr. 6. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Találtam róla egy cikket:

[link]

Biztonságos? Nem fogja elszakítani és lenyelni a láncot a baba, ha kifejezetten csecsemők számára fűzött láncot veszünk, aminek minden szeme közé egy csomót tesznek, így egy esetleges szakadáskor nem tudnak szétguruni a gyöngyök, valamint a lánc két végét tekerős kapcsolóval látják el, hogy a baba ne tudja kikapcsolni a láncot. A babának olyan láncot válasszunk, ami nem túl hosszú, így nem tudja rátekerni a nyakára. (Optimális méret 32-34cm - a szerk.)

2011. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek benne. Egyik ismerősömék vettek. Az első fog iszonyatosan könnyen jött. Persze a borostyánláncnak tudták be. Aztán a következővel már napokat szenvedtek a borostyánlánc ellenére is.
2011. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek semmilyen ilyesmi humbugban és még balesetveszélyes is, tehát NEM.
2011. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hülyeségnek tartom, ráadásul nagyon nem tetszik a babákon sem, főleg kisfiúkon.
2011. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy baromság, nincs is ennyi borostyán a Földön.
2011. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan hisznek bvenne, hogy ez segít megkönnyíteni majd a fogzást, így az első jelre , amit a fogzásnak tudnak be, felteszik a baba nyakába. És ha gond nélkül bújnak a fogak, a borostyán hatásának tulajdonítják. Pedig lehet, hogy enélkül se okozna gondot a fogak kibújása. Egyik gyerekemnek se volt ilyen lánca, mégse vették észre a fogak bújásátés mi se,csak amikor koccant a kanál... nem szenvedtek soha, pedig volt, hogy egyszerre több is jött. A sógornőm vett ilyet és több ismerős is... nem igazán vették észre az állítólagos jótékony hatást: minden tünet, nehézség elérte őket... a gyerekekk nagyon megszenvedték a fogzást. Egy ismerősöm volt,akinekállítólag bevált... viszont ő nem tudja, mi lett volna,hanincs akicsin alánc... lehet, hogy anélkül se lett volna probléma.
2011. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, de semmiféle változást nem érzékeltem. Viszont nekem tetszik, úgyhogy ezért megérte:) Amúgy abszolút nem zavarja a fiamat, soha nem akadt még bele semmibe, nem fojtogatta magát, stb.
2011. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, vajon milyen fájdalomcsillapító hatóanyag szabadul ki a megkövesedett fenyőgyantából, ami felszívódik bőrön át??? SEMMILYEN! Ez üzlet! És balesetveszélyes is.


Nekem 2 gyerekem van mindkettő túl a fogzáson, sose tettem a nyakukba semmit, és észre se vettük a fogzást. Más meg 6 láncot is aggathat a gyerekre akkor is éjszakákat fognak virrasztani. Ez gyerekfüggő, nem kell minden butaságnak bedőlni.

2011. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor itt is leírom, hogy NEM BALESETVESZÉLYES!!!!!!!!!!!

Csak megfelelő méretet kell venni!

Már megint hülyeséget írogatnak egyesek!!!!!!!!!!!!

Mi vettünk és jó!

2011. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk is van, hát nemtom h használt e mert egyszerre sokmindent bevetettünk az alvásért ,és azóta jól is alszunk, szóval lehet h ez, de lehet h csak épp pont akkor szokott át :) nem veszélyes, 6hósan adtam a nyakába, csak nagyon ritkán "találja" meg de akkor is visszarakom a body alá.semmi baja nincs tőle... ha a csuklóján lenne akkor lehet h rágná, meg sűrűbben piszkálná ,mert ott szem előtt van, de a nyakában nem látja.
2011. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!