Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális h mindig csak két...

Normális h mindig csak két fogunk van 13 és fél hónaposan?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek bolondak de már nagyon idegesít h nem jön több neki.Az a kettő is valamikor karácsony környékén jöttek ki.Azóta semmi.Csak folyamatosan azt látom h vadul harap mindent pl bútorok szélét mint egy nem is tudom mi.Eddig ette a kezét is de már nem.Lehet h nem tud áttörni?

Kinek a babájának volt ilyen kevés foga ennyi idősen?

Köszi a válaszokat..


2011. ápr. 6. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs.Késői fognövős tipus.Olvass utánna a neten és meglátod nem vagy ezzel egyedül.:)
2011. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsi lányomnak 14 és fél hónaposan jött ki az első 2 fog. Szerintem ne aggódj.
2011. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is egy éves kora után jött ki az első két foga, utána sokáig semmi. Már két és fél éves, az összes foga megvan.
2011. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy az én fiamnak az orvos írt fel kálciumot mikor látta, hogy egy évesen még nincs foga.
2011. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen én is ezen agyalok h nincs-e kálcium hiánya véletlenül...
2011. ápr. 6. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvost. Nekünk egy hétig kellett kapnia, napi egy ampulla kálciumot. Utána pár napra rá ki is jöttek az első fogai. Aztán mikor megint sokáig semmi nem volt, akkor megint kellett csinálnunk egy ilyen kálcium kúrát, és pár napra rá megint elindult nála a fogzás, és akkor villámgyorsan jött ki nagyon sok foga.
2011. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Mindenképp rákérdezek az orvostól.
2011. ápr. 6. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
12honaposan megcsak 2foga volt,13honaposan 7...egyik naprol a masikra indult be a fogzas es sorban tortek kia fogai,ja az elozo ketto meg 7honaposan bujt ki neki.
2011. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!