Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan még nincsen...

11 hónaposan még nincsen fogunk. Más is volt igy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Igen, egy éves volt a nagyobbik fiam, mikor kezdte kinöveszteni a fogait. Előny: nem töri ki, mint a 2. fiam, aki olyan gyorsan mászott, hogy ráesett a fogára és letört egy darab belőle. Hátrány: sok pépesítés, később eheti a mi kajánkat, így válogatósabb lett.

Ne aggódj, ki fognak bújni nemsokára!!

2011. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
nem, nekem van fogam. Azért remélem neked is van. A babának meg majd kinő
2011. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egy kicsit megnyugodtam, már gondolom hogy soha nem bújnak ki.
2011. júl. 2. 17:25
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Csak utálom, ha így beszélnek a babáról, hogy nekünk. Te vagy meg ő, nem vagytok összenőve, hogy együtt nőjjön ki a fogatok.
2011. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
állítólag 100 éves korban is fogat váltunk, úgyhogy még neked is kinőhet...;) de a gyermek tejfogai egészen biztosan kijönnek előbb-utóbb! Láttál te már fogatlan kiscsoportost?!
2011. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Igen, elég primitív így beszélni a gyerekről. Ő egy önálló személyiség. Add már meg neki ezt a tiszteletet. (És magadnak is)
2011. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bocs hogy kérdeztem, máskor tőletek biztos nem fogok, primitívek vagytok ti s jól sem esne ha nem tudnátok csak válaszokat adni. Az az első hogy egyszer a kérdezőt megcáfolni. Nézzetek magatokba mielőtt mással foglalkoztok. Ti tökéletesek...
2011. júl. 2. 17:38
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Az én anyám legalább nem beszélt úgy rólam, hogy nekünk még nincs fogunk, nekünk még nincs hajunk, nekünk menni kell kakilni :D:D:D
2011. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
:) én hallottam már játszótéren anyukát "pisilnünk kell" sikoltozással szaladni. Halátta volna ahogy összenéztek a többiek,akkor háromszor is meggondolja,hogy hogy beszéla gyerekkel.
2011. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én úgy beszelek a gyerekemmel ahogy akarok ahhoz senkinek semmi köze. Örvendezzetek csak, ennyi örömetek legyen az életbe. Mások öröme. Szép dolog, szánalmas.
2011. júl. 2. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!