Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Chipolino Optima rázós a...

A Chipolino Optima rázós a babának?

Figyelt kérdés
A városban rémesek a járdák, a mi utcánkban nincs, csak föld út, és muszáj terepre valót vennem. Erre azt írják, jó, de a rugózásáról nem találtam semmit. Akinek van ilyenje, írja meg kérem, hogy szereti-e a Babája, és Ő!
2011. ápr. 7. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan nem Optima van, hanem Futura VIP, de ahogy nézem "kísértetiesen" hasonlít az Optimára:

[link]


Szóval a Futurának tudom hogy van nagy rugó a hátsó kerekén, de azt hiszem látszik is valamelyik képen ha kinagyítod!


Én nagyon szeretem ezt a kocsit, mi is terepen használjuk. Toltam már földúton is anyósoméknál. Persze valamennyire ugrál, mert azért hepe hupás föld úton nem fog egy kocsi sem siklani, de a fiam nagyon jókat alszik benne!


Én meg azért szeretem, mert nagyon könnyű irányítani, egy kézzel is lehet vele manőverezni!

2011. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van, Én őszintén szólva nem nagyon szeretem, mert a nagy kereke miatt - ami tök jó lesz télen - nehéz navigálni, és mivel tömör kerekei vannak, ezért bizony rázkódik szegény gyerek ha göröngyös az út. Vegyetek inkább felfújható kerekűt.

2011. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a baba amúgy szereti, imád benne aludni, a textilmózes nagyon jó, Én meg az előbb említett miatt nem szeretem.
2011. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. ápr. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!