Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hőemelkedése van a babának,...

Ha hőemelkedése van a babának, akkor lehet fürdetni, vagy inkább hagyjuk ki az esti fürcsit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
nyugodtan fürdesd meg
2009. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a legjobb,ha minden ugy megy,ahogy szoktátok,talán annyi,hogy nem tenném 37-38foknál melegebb vizbe.
2009. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
36 fokos vízhez van szoktatva, akkor abban lehet? Nem megy föl a láza?
2009. febr. 28. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A fürdés külön jó a lázcsillapításra. Magas láznál szokták javasolni a hűtőfürdőt. Úgyhogy nem árt neki, sőt! De neki nem nagyon fog tetszeni.
2009. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy kicsit a normál fürcsihez hidegnek találom a 36fokos vizet,mert az a kevés víz nagyon hamar tovább hül. Hőemelkedésre talán jó,mert egy kicsit lejjebb is viheti a hőjét. Amúgy nem szokott fázni,remegni a szája,mikor végeztetek és kiveszed?
2009. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott fázni. Azért szoktuk 36 fokosba, mert amit vettem babavízhőmérő ott a 36 foknál van bejelölve, hogy babavízhőmérséklet. Én azt készpénznek vettem, hogy annyinak kell lennie. De nem "panaszkodott" a srácom soha. Az első perctől kezdve élvezi, imádja a pancsolást.
2009. febr. 28. 17:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, én mindenkinek zöldet nyomtam. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!